Siautėjęs turkų talentas nukalė „Rockets“ pergalę

2022.11.27 08:21
Alperenas Sengunas | Scanpix nuotr.

Dominuojantį pasirodymą NBA lygoje surengė turkų talentas Alperenas Sengunas.

Hiustono „Rockets“ (5-14) vidurio puolėjas buvo arti „20+20“ dvigubo dublio bei kėsinosi ir į trigubą, o jo atstovaujama ekipa namuose 118:105 (23:22, 42:22, 30:29, 23:32) susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ (8-12) komanda.

Laimėjusiam „Rockets“ klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės.

35 minutes ant parketo praleidęs A.Sengunas pasižymėjo 21 tašku, 19 atkovotų, 3 perimtais kamuoliais, 7 rezultatyviais perdavimais, 2 blokuotais metimais, 3 klaidomis ir 6 pražangomis.

Turkas pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą. Jis taip pat buvo arti rezultatyvumo (27) ir rezultatyvių perdavimų (8) rekordų.

Lemiamu tapo antrasis kėlinys. Būtent jame aikštės šeimininkai ėmė dominuoti ir nutolo. Prieš pat didžiąją pertrauką pastarieji susikrovė net 21 taško pranašumą (63:42).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kai išaugo iki 27 taškų (87:60).

Nors iki mačo pabaigos svečiai deficitą nurėžė perpus, tačiau atkurti intrigos jau nepavyko – 118:105.

„Rockets“: Jalenas Greenas 28 (5/10 dvit., 6/9 trit., 9 rez. perd.), Alperenas Sengunas 21 (19 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Porteris Jr. 16 (6 rez. perd., 5 kld.), Ericas Gordonas (4/6 trit.) ir Jabari Smithas Jr. (13 atk. kam.) po 15, Garrisonas Mathewsas 11 (3/4 trit.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 32 (11/18 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), Joshas Giddey 18, Jalenas Williamsas 11, Jeremiah Robinsonas-Earlas ir Kenrichas Williamsas po 9.