M.Ali anūkas PFL debiutavo nokautu per 45 sekundes: „Senelio kovos stilius čia netiktų“

2022.11.26 17:02
Nokautas | „Stop“ kadras

Nokautas | „Stop“ kadras

 Bokso legendos Muhammado Ali anūkas Biaggio Ali Walshas netikėtai sulaukė progos pasirodyti garsios MMA organizacijos – PFL – finaliniame sezono turnyre, nors iki šiol kaunasi tik pagal mėgėjų taisykles.

Pirmoje vakaro kovoje B.Ali Walshas pasirodė nuostabiai. Lengvo svorio kategorijoje jis vos per 45 sekundes nokautavo tautietį Tomą Graesserį. B.Ali Walshas laimėjo 2-ą kovą mėgėjų MMA iš 3 galimų, o T.Graesseris liko su 1 pergale ir patyrė jau 4 nesėkmę.

B.Ali Walshas anksčiau žaidė amerikietišką futbolą, bet dabar mėgina įsitvirtinti kovinio sporo pasaulyje, nors pripažįsta, kad dėl savo pavardės jaučia nemenką spaudimą.

„Aš tą spaudimą jausdavau net žaisdamas amerikietišką futbolą, nors tai visai kitokia sporto šaka. Dabar aš perėjau į MMA. Taip, tai ne boksas, bet tai vis tiek kovinis sportas, todėl dabar spaudimo dar daugiau. Visgi, manau, kad su tuo spaudimu tvarkausi neblogai. Tiesiog esu dar vienas kovotojas, pradedantis karjerą. Nuo kitų skiriuosi tik tuo, kad mano senelis labai garsus ir tai man suteikia daugiau dėmesio bei tam tikrų privilegijų“, - sakė B.Ali Walshas.

Amerikietis pažymėjo, kad senelio kovos stiliaus narve nekopijuoja: „Nemanau, kad senelio kovos stilius tiktų MMA narve. Jis didelę dalį svorio perkeldavo ant savo priekinės kojos ir labai dažnai naudodavo „jabus“. Tiesą pasakius, jau buvau mėginęs tai padaryti – varžovas tiesiog suspardė mano koją ir dar mane parvertė. Tiesa, iš senelio paveldėtas greitis man narve tikrai padeda. Jaučiu, kad greitį iš jo paveldėjau ne tik aš, bet ir mano brolis Nico bei net mano teta Laila“.

B.Ali Walsho brolis Nico profesionalų bokse turi 7 pergales iš tiek pat galimų. Jo teta Laila tapo moterų profesionalių bokso pasaulio čempione ir karjerą baigė nenugalėta su 24 pergalėmis per tiek pat kovų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų