„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 5 diena: Ronaldo autoritetas ir braziliška samba

2022.11.25 13:32
„Padkastas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„Padkastas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

Lapkričio 20 dieną Katare startavo beveik mėnesį truksianti 2022 m. Pasaulio futbolo taurė, kurią kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Penktame 2022 metų Pasaulio futbolo čempionatui skirtų laidų „PadkaStas + Pasaulio taurė“ ciklo epizode Benediktas Petkus ir Dominykas Galkevičius analizavo Šveicarijos rinktinės įvartį, abejojų portugalų baudiniu ir ieškojo spragų Serbijos rinktinės gynyboje, kurias rasti pavyko užtikrintiems brazilams.

Nemažas dėmesys buvo skirtas Šveicarijos rinktinės įvarčio analizei bei pavojingiems dvikovos tarp Urugvajaus ir Pietų Korėjos epizodams.

Kaip ir didelė pasaulio dalis, laidos vedėjai abejojo į Ganos rinktinės vartus paskirtu baudiniu ir žavėjosi pastarosios rinktinės kova iki galo.

Laidos akcentu tapo užtikrintas Brazilijos rinktinės pasirodymas ir serbų spragos gynyboje.

PadkaStą galite rasti „Sportas.lt“ Youtube, Spotify ir PodBean kanaluose.

Penktojo epizodo temos:

0:00 Įžanga;

2:35 Šveicarijos rinktinės įvarčio į Kamerūno vartus analizė;

12:30 Urugvajus – Pietų korėja ir pavojingi epizodai;

20:13 Abejotinas portugalų baudinys ir rungtynių analizė;

35:10 Braziliška samba ir bėdos serbų gynyboje;

42:40 Šeštos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų