Europos moterų krepšinio čempionato atrankoje – ir J.Jocytė: rungtynes su Ukraina stebėkite jau šį vakarą

2022.11.24 13:26
Justė Jocytė | LKF nuotr.

Justė Jocytė | LKF nuotr.

 Šį vakarą krepšinio gerbėjai kviečiami palaikyti Lietuvos moterų krepšinio rinktinę – Vilniuje įvyks Europos čempionato atrankos rungtynės, kuriose lietuvės susitiks su ukrainietėmis. Rungtynes, kuriose pamatysime ir talentingąją jaunosios kartos krepšininkę Justę Jocytę, žiūrovai kviečiami stebėti ir per TV6, naujos kartos televiziją Go3 arba internetu, naujienų portale tv3.lt.

Šiandien lietuvių laukia susitikimas su Ukraina, o sekmadienį – dar vienos rungtynės išvykoje, prieš Suomijos ekipą.

Lietuvos moterų rinktinės trenerio Rimanto Grigo auklėtinės visą savaitę aktyviai ruošėsi rungtynėms bei analizavo savo priešininkes ukrainietes, kurios šiuo metu grupėje užima pirmąją vietą.

„Varžovas – stiprus. Ukrainietės parodė, kad gali nugalėti prancūzes – vieną stipriausių Europos komandų – o tai daug ką pasako apie jų lygį. Tai yra iš labai toli metanti komanda, turinti stipriai išreikštą savo lyderę. Iš esmės, visas penketukas gali gerai atakuoti tolimais metimais. Tai – svarbiausias jų ginklas, todėl mes stengiamės pasiruošti apsiginimui. Didelę įtaką jų žaidimui turi ir Alina Iagupova – nuo jos gero žaidimo priklauso dar geresnis visos komandos žaidimas. Jei ji labai gerai žaidžia, tuomet ši komanda yra labai sunkiai sulaikoma. Tačiau mes darysime viską, kad joms tai nepavyktų – reikia pasiekti pergalę“, – sako R. Grigas.

Lietuvos moterų rinktinės 12-tukas rungtynėse su Ukraina atrodys taip: Eglė Šventoraitė, Gabija Meškonytė, Gabrielė Šulskė, Gerda Raulušaitytė, Giedrė Labuckienė, Gintarė Petronytė, Justė Jocytė, Justina Miknaitė, Kamilė Nacickaitė, Laura Juškaitė, Monika Grigalauskytė, Santa Baltkojienė.

Treneris nepraleidžia progos pagirti ir šiuose languose rinktinėje žaisiančios krepšininkės J. Jocytės: „Nors jai tik 17 metų, tai – neeilinis talentas, kuris jau šiai dienai turėtų padėti mūsų rinktinei siekti gero rezultato. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje auga tokios, kaip ji.“

Įėjimas į rungtynes, kurios jau šį vakarą įvyks „Jeep“ arenoje Vilniuje, bus nemokamas. Treneris tikisi, kad tai padės rinktinei sulaukti daug palaikymo. Anot jo, tai – didžiausias visos rinktinės variklis.

„Norėtųsi, kad stebėti rungtynių ateitų kuo daugiau žiūrovų, padėtų mūsų komandai ir taptų tarsi 6-uoju mūsų žaidėju. Gausus žiūrovų skaičius tik padidina motyvaciją siekiant pergalės, užveda merginas ir skatina žaisti vis geriau. Labai laukiame sirgalių – norėtųsi, kad kuo daugiau jų lankytųsi krepšinio rungtynėse ir šios rungtynės netaptų išimtimi. O mes pasistengsime geru žaidimu visiems atsidėkoti“, – sako treneris.

Rungtynių tvarkaraštis:

Rungtynių tvarkaraštis | Organizatorių nuotr.

Rungtynių tvarkaraštis | Organizatorių nuotr.

Iki šiol B grupėje žaidžiančios lietuvės yra iškovojusios vieną pergalę ir patyrusios vieną pralaimėjimą – įveikė Suomijos rinktinę, tačiau išvykoje pralaimėjo Prancūzijai. Į čempionatą, kuris įvyks kitais metais, pateks visų grupių nugalėtojos ir keturios geriausios antrąją vietą užėmusios rinktinės.

Palaikykime Lietuvos moterų rinktinę kartu!

LIETUVA – UKRAINA – jau šį ketvirtadienį, 19.30 val. per TV6, naujos kartos televiziją Go3 arba tv3.lt – http://bit.ly/3F0K2AE !

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
12-05 „Rytas“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
12-05 „CBet“ 18:50 „Žalgiris“
12-06 „Šiauliai“ 18:30 „Neptūnas“