G.Teixeira paaiškino, kodėl jo nebeliko „UFC 282“ programoje: „Siūliausi kovoti su Janu, bet UFC tai netiko“

2022.11.24 13:22
Gloveris Teixeira | „Stop“ kadras

Gloveris Teixeira | „Stop“ kadras

 Trečiadienį „Yahoo! Sports“ pranešė, kad UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jiri Prochazka nekovos gruodžio 10-ą vyksiančiame „UFC 282“ turnyre ir negins titulo prieš Gloverį Teixeirą. Pasak pranešimo, J.Prochazka patyrė rimtą peties traumą ir atlaisvino čempiono diržą.

Netrukus buvo pranešta, kad tame pačiame turnyre dėl laisvo čempiono diržo kausis lenkas Janas Blachowiczius ir Magomedas Ankalajevas. Anksčiau UFC planavo, kad tai bus antroji pagrindinė kova, o dabar ji buvo paaukštinta iki pirmosios pagrindinės kovos statuso.

Įdomu tai, kad turnyro programoje neliko ne tik traumuoto J.Prochazkos, bet ir ilgai kovai su čeku besiruošusio G.Teixeiros. Brazilas patvirtino, kad UFC jam siūlė kautis dėl diržo su M.Ankalajevu, bet G.Teixeira prašė suteikti jam šiek tiek daugiau laiko pasiruošti kovai prieš kitokios stilistikos varžovą, o UFC tai netiko.

„Aš pasakiau UFC, kad man reikėtų daugiau laiko, nes Magomedo kovos stilius visai kitoks. Jis naudoja kairiarankio stovėseną. Pasiūliau surengti mūsų kovą Brazilijoje (sausio 21 d. – aut. past.), bet jiems tai netiko. Jie pasakė, kad jiems reikia, jog kažkas dalyvautų pagrindinėje kovoje Las Vegase. Aš tada pasakiau, kad sutinku Las Vegase kautis su Janu, nes jo kovos stilius stovėsenoje man yra įprastas, tačiau jiems tai netiko“, - ESPN pasakojo G.Teixeira.

Brazilas tikisi, kad ateityje galės susikauti su J.Blachowicziaus ir M.Ankalajevo dvikovos laimėtoju: „Manau, kad turėčiau susitikti su šios kovos laimėtoju, nes aš vis dar esu pirmasis eilėje kautis dėl titulo. Visgi, nuo manęs čia niekas nepriklauso. UFC gali duoti titulinę kovą bet kam, net nereitinguotam kovotojui. Tai jų kompanija ir jie elgsis taip, kaip norės. Tikiuosi, kad galiausiai tą progą gausiu aš. Tai gali būti paskutinė proga man iškovoti čempiono diržą, todėl treniruojuosi kaip maniakas. Kiekvieną kartą, atėjęs į narvą, sukuriu gerą reginį. Negaliu per tokį trumpą laiką pasiruošti kovai su visiškai kitokio stiliaus varžovu. Aš į savo darbą žiūriu profesionaliai. Žinau, kad mano kovas stebi šeimos nariai, stebi mano mokiniai, todėl aš privalau išlikti profesionalus ir 100 proc. esu tikras dėl savo priimto sprendimo“.

UFC taip pat pranešė, kad nuo šiol antroji pagrindinė vakaro kova bus anglo Paddy Pimbletto ir amerikiečio Jaredo Gordono akistata.

Iš „UFC 282“ programos jau anksčiau teko išbraukti traumą patyrusį geriausiu UFC naujoku vadinamą Bo Nickalą bei Švedijos veteraną Alexanderį Gustafssoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų