Padėkime kartu Gajui atsistoti ant kojų! (3)

2022.11.24 13:03
Gajus Kulbis | Klubo nuotr.

Gajus Kulbis | Klubo nuotr.

2022 m. gegužės 28-osios rytas Gajui Kulbiui atrodė kaip daugelis kitų šeštadienio rytų – jis susikrovė aprangą ir patraukė į Pilaitės maniežą, kuriame jo atstovaujamos „TransINVEST“ komandos laukė Antros lygos rungtynės.

Įpusėjus pirmam kėliniui, jo gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai. Gajus krito ant sintetinės dangos (kaip buvo kritęs tūkstančius kartų per savo karjerą), tik šįsyk nuo jos pakilti savo jėgomis nepajėgė.

Paralyžius, sukelta dirbtinė koma, pesimistinės gydytojų prognozės ir paties Gajaus pažadas sau atsistoti ant kojų. Paleistas iš ligoninės, Gajus buvo išsiųstas į Palangos reabilitacijos ligoninę. Ten juo rūpinasi labai gerai, tačiau to rūpesčio kaina – 116 eurų už kiekvieną dieną.

Lietuvos futbolo federacija kartu su Kauno miesto savivaldybe pasirūpino Gajumi ir apmokėjo jam gydymo išlaidas iki šių metų pabaigos.

Tai buvo milžiniška parama, tačiau visi puikiai suprantame, kad Gajui specialistų pagalbos prireiks ir kitąmet. Tą suprasdamas Gajaus draugas Kęstutis Mykolaitis šį pirmadienį „gofundme“ platformoje pradėjo rinkti pinigus tam, kad gydymas nenutrūktų.

Tikslas – 30000 eurų. Padarome kartu Gajui kalėdinę dovaną ir padedame jam atsistoti ant kojų. Kiekvienas euras ar kiekvienas šios žinutės pasidalinimas yra milžiniška pagalba jam. Parodome, kokia futbolo bendruomenė gali būti vieninga!

Aukoti galite paspaudę čia.

Apačioje yra video, kuriame labai aiškiai matosi, kiek jėgų ir pastangų reikia pačiam Gajui, kad jis galėtų gyventi visavertį gyvenimą  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų