P.Costa aiškina, kad nesikaus su R.Whittakeriu, kol UFC jam nepakels algos: „Man reikia sumokėti sąskaitas“

2022.11.23 21:18
Paulo Costa | „Stop“ kadras

Paulo Costa | „Stop“ kadras

 Jau prieš kurį laiką pasirodė pranešimai, kad 2023 m. vasario 11 d. Australijoje vyksiančiame „UFC 284“ turnyre susikaus vietinių fanų numylėtinis Robertas Whittakeris ir brazilas Paulo Costa.

Nors ši kova yra įtraukta į oficialią turnyro programą, P.Costa tikina, kad visos detalės dar nesuderintos. Brazilas netgi pareiškė, kad nesikaus su R.Whittakeriu, jei iki turnyro UFC jam nepakels algos.

„Jau praėjo tas laikas, kai galėjau kautis už dyką. Myliu MMA, bet negaliu daugiau kautis vien tik iš idėjos. Man reikia ir sumokėti sąskaitas“, - „Submission Radio“ pasakojo P.Costa.

Buvo atskleista, kad „UFC 278“ turnyre P.Costos garantuotas uždarbis kovoje su Luke‘u Rockholdu buvo tik 65 tūkst. JAV dolerių, kas buvusiam titulinės kovos dalyviui išties yra kukli suma. Tiesa, P.Costa dar tiek pat gavo už pergalę ir dar 50 tūkst. JAV dolerių – už geriausią vakaro kovą. Dar pridėjus pajamas iš „Venum“ P.Costos uždarbis tą vakarą tikrai viršijo 200 tūkst. JAV dolerių.

P.Costos teigimu, vienas UFC vadovų Hunteris Campbellas sutiko, kad brazilo uždarbis yra per menkas ir pažadėjo pasiūlyti jam naują sutartį. Visgi, anot brazilo, iki šiol jis negavo jokio pasiūlymo.

„Jie man tiek pat moka nuo pat 2017 m. Tai beprotiška. Kaunuosi su pirmo penketuko varžovais, o man moka tiek, kiek UFC naujokams. Jis (Campbellas – aut. past.) sutiko, kad mano uždarbis nebeatitinka realybės ir pažadėjo tai sutvarkyti. Nuo to laiko jie paskelbė, kad kausiuosi su Whittakeriu, tačiau man kontrakto taip ir neatsiuntė. Aš tikrai nesikausiu, jei net neturėsiu kovos kontrakto. Tai labai keista situacija. Jie manęs paklausė, ar aš norėčiau kautis su Robertu. Pasakiau, kad man tai būtų garbė. Tada jie paskelbė, kad mūsų kova įvyks, tačiau kovos kontrakto aš iki šiol nemačiau“, - teigė P.Costa.

Brazilas pažymėjo, kad lauks UFC pasiūlymo ne ilgiau, nei iki gruodžio 12 d. Jei iki tol pasiūlymo nebus, tuomet P.Costa „UFC 284“ turnyre nekovos. Brazilas patikino, kad dabartinė jo sutartis baigia galioti 2023 m. viduryje ir jei UFC pasiūlymas jo netenkins, tada P.Costa svarstys apie perėjimą į boksą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Su Usyku kova butina, Fury mase ziaurine bet greitesnio ir techniskesnio varzovo jis niekur neras, uztenka ten tu kulturistu slunkiu, nesuprasciau jei neivyktu kova su ukrainieciu, aisku fury matau favoritu tikrai, bet butinai noriu isvyst kaip ten viskas is tikro butu, nes usyka ir pries joshua ir dar pries kazka njvertinau bet paskui tik susipratau kuo jis toks geresnis.
Manau kova tikrai bus. ten aštuonių nulių skaičiai šviečia....Fury jau ruošiasi, daro namų darbus ir pardavinėja kovą. Visi tie jo pezalai, kur jis labai daug šneka ir rėkia yra idiotams, kurie suneš labai daug pinigų. Juos reikia pritraukti ir jis dabar mėto masalą.
Jei jis būtų kaip Crowford'as tai neparduotų stadionų :) nors, neaišku po kiek bilietai ,gal po 10 svarų, tai ko nenueiti pašalt nosies :) nes čia treniruotė nebloga, ne daugiau. Ir visi tai suprato, net youtubo žurnalistai, tas kur žvengė iš Fury pasiteisinimų.

Labai gražu buvo tik kai Fury užtraukė dainą su Chisoros vardu uuuuuuuu Deeevid Chisooooooraaaaa :) įspūdinga kai visas stadikas baubia kartu. Chisorai turėjo patikti. Už tai reikia nukelt kepurę prieš Fury

Taip pat matėsi, kad jis gerbia Usyk, nes padavė ranką atsisveikinant ir žiūrėjo į akis. Jo tikrai nedomina Joyce su kuriuo pabliovė vienas kitam į veidą ir pažvengė. Tiesiog Usyk daug didesnė žuvis su daug didesniu $ maišu.
Nekantrauju pamatyt kovą. sakyčiau 50/50, bet nenustebčiau jei kažkuris uždominuotų visiškai
O man patinka Senegalo sirgaliai, ritmiškai muša būgnus,palaiko savo komandą
Na ką, manau ir čia viskas aišku, Anglija laimės. Per šias dvi dienas jokių staigmenų nebuvo, prieš susitikimus buvo aiškūs favoritai ir visi jie laimėjo. Kaip jau kaikas minėjo gal tai kiek nuobodoka, norėtus tos įtampos, nežinios iki paskutinės minutės. Bet gal rytojus tai mums duos, kai susitiks Japonija su Kroatija, va šioje poroje nebus aiškaus favorito.
Iš anksto sveikinu Anglijos fanus, nes jei atvirai tai netikiu kad Senegalas gali kažką pakeisti per likusias 45min+.