Draugystė baigėsi? Ilgametis C.McGregoro bičiulis padavė airį į teismą ir reikalauja milijonų (1)

2022.11.23 18:54
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras ir Artiomas Lobovas ilgą laiką buvo bendražygiai koviniame sporte, kurie treniruodavosi kartu ir nuolat palaikydavo vienas kitą. Visgi, anot „The Irish Independent“, jų bičiulystei veikiausiai atėjo pabaiga.

Skelbiama, kad A.Lobovas padavė į teismą C.McGregorą ir reikalauja iš jo milijonų JAV dolerių. Jam užkliuvo 2021 m. sandoris, kai C.McGregoras už 600 mln. JAV dolerių pardavė savo viskio kompanijos kontrolinį akcijų paketą. A.Lobovas aiškina, kad jis svariai prisidėjo prie idėjos apie C.McGregoro viskį ir turėjo susitarimą su airiu, pagal kurį jam turėjo atitekti 5 proc. pajamų nuo minėto pardavimo.

„Mano klientas yra buvęs profesionalus kovotojas, baigęs magistro studijas finansų srityje. Mes kreipėmės į teismą, kad šis užtikrintų, jog būtų vykdomas mano kliento susitarimas su ponu McGregoru. Mano klientas pirmasis pasiūlė idėją sukurti airiško viskio prekės ženklą, asocijuojamą su ponu McGregoru. Dabar šis klausimas yra teismo rankose, todėl mes daugiau komentarų neteiksime“, - sakė A.Lobovo advokatas.

A.Lobovas anksčiau yra minėjęs, kad būtent jis pasiūlė C.McGregorui pardavinėti airišką viskį, bet tada aiškino, kad jam pinigų iš bičiulio nereikia.

„Sunkiai dirbau su šia idėja, viską suderinau ir pasakiau Conorui, kad viskas yra paruošta ir kad tai yra milijardų vertas projektas. Conoras man už viską pasiūlė 1 mln. JAV dolerių, bet aš to pasiūlymo nepriėmiau. Žinote, esu daug kartų Conorui padėjęs treniruočių stovyklose ir niekada nepriimdavau jo pasiūlymų man už tai sumokėti“, - anksčiau kalbėjo A.Lobovas.

Visgi, panašu, kad jei A.Lobovas anksčiau ir atsisakė 1 mln. JAV dolerių, tai dabar sumos, siekiančios apie 30 mln. JAV dolerių, jis jau nebenori atsisakyti.

C.McGregoro atstovė Karen J Kessler A.Lobovo pareiškimus vadina melu: „Šį prekės ženklą sukūrė Conoras McGregoras. Jis negailėdamas laiko ir pastangų nuolat jį reklamavo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų