V.Demopoulos: „Šokdama ant stulpo patyriau baisesnę traumą nei kovodama MMA“

2022.11.23 18:38
Vanessa Demopoulos | Instagram.com nuotr

Vanessa Demopoulos | Instagram.com nuotr

 UFC kovojanti 34-erių graikė Vanessa Demopoulos (9-4) prieš pereidama į kovinį sportą daug laiko praleido šokdama ant stulpo. Bendraudama su „MMA Fighting“ graikė pareiškė, kad kartą kritusi nuo stulpo patyrė daug rimtesnę traumą, nei kovodama MMA.

„Kartą kritau nuo stulpo ir skausmas buvo siaubingas. Tai buvo rimčiausias smegenų sukrėtimas, kokį esu patyrusi gyvenime. Tiesiog dideliu greičiu kritau žemyn. Koks buvo aukštis? Tai buvo tas pats, kas iškristi iš antro aukšto. Atgavusi sąmonę, pasiėmiau didelį ledo maišą ir užsidėjau jį ant galvos. Netrukus užmigau su ledo maišu ant galvos. Tai buvo signalas, kad man smegenys tikrai buvo pažeistos. Tai tikrai buvo rimtesnė trauma nei bet kas, ką esu patyrusi kovų metu“, - sakė V.Demopoulos.

Graikė kurį laiką dar mėgino derinti kovotojos ir striptizo šokėjos karjerą, tačiau dabar koncentruojasi tik į sportą.

„Prisigalvodavau įvairiausiu būdų, kaip klube nuslėpti nubrozdinimus ar kitus sužeidimus, patirtus kovų metu. Visgi, tas laikotarpis, kai bandžiau derinti striptizo šokėjos ir kovotojos karjerą buvo pats blogiausias. Dirbdavau naktimis, išsekindavau savo nervinę sistemą, o grįžusi namo negalėdavau užmigti. Mano organizmas buvo pripratintas prie ankstyvo kėlimosi į treniruotes, todėl net po naktinio darbo prabusdavau labai anksti. Miegodavau po 3 valandas per parą“, - teigė graikė.

Anot V.Demopoulos, galiausiai ji nusprendė surizikuoti: „Supratau, kad tam, jog galėčiau būti gera kovotoja, man reikia pilnai susikoncentruoti į šį darbą, todėl nusprendžiau surizikuoti ir atsisakyti šokių. Mano finansinė situacija buvo tokia, kad man privalėjo pasisekti koviniame sporte. Trauktis atgal nebegalėjau. Nuteikiau save, kad man viskas pavyks, sudeginau ankstesnės karjeros tiltus ir tapau profesionalia kovotoja“.

V.Demopoulos pernai UFC debiutavo pralaimėjimu, bet šie metai graikei yra geriausi karjeroje. Ji UFC narve jau šventė 3 pergales iš eilės – nugalėjo Silvaną Gomez Juarez, Jinh Yu Frey ir Marią Oliveirą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų