Vėl daug svorio priaugęs P.Pimblettas išlieka ramus: „Esu per naktį numetęs daugiau nei 8 kg“

2022.11.23 17:06
Paddy Pimblettas | „Stop“ kadras

Paddy Pimblettas | „Stop“ kadras

 Kylanti Anglijos MMA žvaigždė – 27-erių Paddy Pimblettas (19-3) – jau gruodžio 10 d. „UFC 282“ turnyre susikaus su Jaredu Gordonu.

Nuo 2018 m. lengvo svorio kategorijoje kovojantis P.Pimblettas garsėja tuo, kad po kovų pradeda piktnaudžiauti greitu maistu ir žaibiškai priauga daug svorio. Vėliau, artėjant kitai kovai, P.Pimblettui per trumpą laiką tenka numesti apie 20 kg.

Nors anglas neretai yra kritikuojamas dėl disciplinos nesilaikymo, jis pats dėl savo elgesio nesuka galvos ir tikina, kad jau yra pripratęs prie svorio metimo proceso.

„Svorio metimas – labai paprastas dalykas. Čia tikrai ne raketų mokslas. Suvartok mažiau kalorijų nei sudegini ir numesi svorį. Kaip jums atrodo, kodėl aš po kovų priaugu tiek svorio? Todėl, kad tada per dieną pradedu suvartoti 8000 kalorijų, o kai reikia laikytis režimo, tada kasdienis kalorijų kiekis siekia 1500-2000. Aš lengvai priaugu svorio, bet lengvai jį ir numetu“, - aiškino P.Pimblettas.

Anglas pažymėjo, kad besiruošdamas praeitai kovai per 7 savaites turėjo numesti 20 kg svorio ir susitvarkė su ta užduotimi.

„Praeita treniruočių stovykla man buvo viena sunkiausių. Grįžęs iš JAV turėjau tik 7 savaites, likusias iki kovos. Reikėjo numesti 20 kg ir aš tai padariau.

Šiuo metu man yra likę numesti apie 9 kg per keletą savaičių. Nemanau, kad tai bus problema. Kažkada per naktį esu numetęs 8,4 kg“, - pridėjo anglas.

P.Pimblettas karjerą pradėjo svorio kategorijoje iki 61,3 kg. Po dviejų nesėkmingų pasirodymų svėrimuose jis perėjo į puslengvį svorį (iki 65,8 kg), o nuo 2018 m. kaunasi lengvame svoryje (iki 70,3 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų