R.Rumšo dukra lenktyniaus kartu su R.Leleivyte

2022.11.23 16:39
R.Rumšo dukra lenktyniaus kartu su R.Leleivyte | Organizatorių nuotr.

R.Rumšo dukra lenktyniaus kartu su R.Leleivyte | Organizatorių nuotr.

 2023 metais Italijos moterų dviračių komandoje „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ bus dvi Rasos – ekipoje lieka Baltijos ir Lietuvos čempionė Rasa Leleivytė ir papildo Italijoje gyvenančio 2002 metų „Tour de France“ lenktynių prizininko Raimondo Rumšo dukra Rasa Rumšaitė.

„Jaučiuosi motyvuota bei šiek tiek susijaudinusi, nes žinau, kad nebus lengva pradėti lenktyniauti su gerokai daugiau patirties turinčiomis dviratininkėmis. Bet žinau, kad tas jaudulys tik skatins norą tobulėti, – pažymėjo R. Rumšaitė. – Esu laiminga, kad šalia turiu daug metų lenktyniavusį tėtį ir taip pat dviračių sporto patirties sukaupusius brolius, į kuriuos galėsiu kreiptis patarimų. Ateinantį sezoną sieksiu tobulėti, įgyti kuo daugiau patirties ir svarbiausia – suprasti, ar man tai skirta. Jeigu bus taip, tai tikiuosi, kad ir rezultatai atsiras.“

R. Rumšaitė tik šių metų pavasarį pradėjo dalyvauti mėgėjų varžybose Italijoje ir iškovojo ne vieną pergalę. 24 metų dviratininkė šiemet atstovavo mėgėjų komandai „Zerosei“.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų