Protestai tęsiasi: Vokietija savo nuomonę išreiškė komandinėje nuotraukoje, Velsas treniruotėje iškėlė vaivorykštinę kampinio vėliavėlę

2022.11.23 15:28
Vokietijos rinktinė | Scanpix nuotr.

Vokietijos rinktinė | Scanpix nuotr.

 Prieš Pasaulio čempionato Katare pirmąsias rungtynes su Japonija, Vokietijos rinktinė nusprendė išreikšti protestą dėl FIFA draudimų.

FIFA uždraudė komandų kapitonams ryšėti „One Love“ raištį, o tai sukėlė pasipiktinimą tarp komandų. Vokietijos futbolininkai nusprendė užsidengti burnas, pozuodami komandinei nuotraukai.

„Man gėda, kad negalima tiesiog ginti žmogaus teisių“, – antradienį sakė Vokietijos treneris Hansi Flickas.

„Tai nebuvo politinis pareiškimas – žmogaus teisės yra nediskutuotinos. Tai turėtų būti laikoma savaime suprantamu dalyku, bet taip nėra. Štai kodėl ši žinia mums tokia svarbi. Atsisakyti raiščio yra tas pats, kas atsisakyti balso. Mes laikomės savo pozicijos“, – skelbiama Vokietijos futbolo federacijos pareiškime.

Savo nuomonę išreiškė ir Velsas, kuris treniruotėje pakeitė kampinio vėliavėlę į vaivorykštinę, ant kuriuos puikuojasi Velso herbas.

Velso iškelta vėliava | Scanpix nuotr.

Velso iškelta vėliava | Scanpix nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų