07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
-
Ispanija
-
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
-
Japonija
-
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
-
Brazilija
-
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
-
Kanada
-
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
-
Puerto Rikas
-
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
-
JAV
-
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
-
Graikija
-
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
-
Australija
-
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
-
Prancūzija
-
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
-
Vokietija
-
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
Serbija
-
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
-
Pietų Sudanas
-
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
-
Brazilija
-
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
-
Graikija
-
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
-
Ispanija
-
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
-
Vokietija
-
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
JAV
-
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
-
Pietų Sudanas
-

Ž.Lukošiūnas apie S.Hamuličius: „Mums ne gerai, o labai gerai“

2022.11.23 13:06
Alytaus „Dainava“ | Organizatorių nuotr.

Alytaus „Dainava“ | Organizatorių nuotr.

Prieš dvi savaites Pirmos lygos nugalėtojo titulą užsitikrinęs Alytaus „Dainavos“ klubas iki šiol priiminėja sveikinimus bei pradeda ruoštis kitų metų A lygai. Pats pasiruošimas, anot klubo vadovo Žydrūno Lukošiūno, kaip diena ir naktis skirsis nuo to, kurį „Dainava“ praėjo 2021-aisiais.

„Šventimo dar nebuvo. Kol kas tik priiminėjame sveikinimus“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ kalbėjo Ž.Lukošiūnas.

Socialinėje erdvėje netrūksta jūsų nuotraukų su meru Nerijumi Cesiuliu. Ką sukalbėjote?

Konkrečiai kol kas nieko. Biudžetą tvirtinti tik apie sausio mėnesį planuoja, tai kaip ir nieko nežino. Tik tiek, kad kol kas geranoriškai atsiliepia ir sako, kad padės.

Tikite jų pažadais?

Dabar yra dėl ko tikėti, nes ir krepšinio sumažėjo Alytuje, be to, laukia rinkimai. Galvoju, kad tai padės „Dainavai“.

Kaip galvojate, ar labai skirsis pasiruošimas 2021 metų sezonui A lygai ir 2023 metų sezonui?

Tai čia kaip diena ir naktis.

Prisiminkime tuos 2021 metus. Kaip atrodė jūsų paskutinės dvi savaitės?

Tai net ne dvi. Pusantros. Bemiegės naktys, lėkimas, bėgimas, kalbėjimas su agentais, žiūrėjimas žaidėjų, treniruotės. Kažkoks užsisukimas net ne savo veiksme.

Bet pamokų daug išmokote?

Aišku, išmokome. Imkime licencijavimą – viskas buvo daroma greitai, nežinant, kaip ir ką daryti su dokumentais. Viskas kitaip darėsi. Migracijos, vizos, leidimai gyventi. Galvoju, kad jeigu dabar būtų toks pats pasiūlymas, tai net nė už ką nesutiktumėme.

Tikrai?

Be variantų. Ir finansiškai, ir visaip kitaip nukentėjome, atsinešėme kuprą į būsimą sezoną. Šiame sezone praktiškai viską išsilyginome. Padarėme labai daug darbo, labai daug energijos buvo įdėta ir nesigavo taip, kaip norėjome.

Dabar žiūrint iš šios dienos perspektyvos, gerai, kad pernai iškritote į I lygą?

Jeigu su tokiu pačiu finansavimu kas buvo pernai, tai labai gerai.

Prieš šio sezono pradžią netrūko užkulsinių kalbų, kad „Dainavai“ gali būti labai blogai. Kaip jūs prisimenate šio sezono startą?

Šį sezoną tik finansiškai buvo labai sunku, nes tikrai buvo įsipareigojimų, buvo atsinešta iš praeito sezono. Bet jeigu žiūrint iš sportinės pusės, tai tikrai lengviau gyvenome, nes ir su žaidėjais buvome apsitarę.

Su vietiniais alytiškiais buvo toks susitarimas, prašymas jų pagalbos, nes jiems buvo pasiūlymų kitur išeiti, bet mes siekėme ir kalbėjome su jais, kad čia ne tik mums svarbu „Dainava“, svarbu ir jiems. Daug kas sutiko ir su prastesnėmis sąlygomis būti „Dainavoje“, ir padėti išeiti į A lygą sportiniu principu. Pasikartosius, sportiniu principu buvo lengviau, bet finansiškai tai buvo labai sunku.

Kaip ruošiatės būsimam sezonui, kai nežinote, kiek turėsite pinigų?

Dabar galime kitaip kalbėti ir su miesto vadovais, ir su verslininkais, ir su visais kitais, nes į A lygą patekome sportiniu principu ir įrodėme, kad galime ir kad turime potencialo. Aišku, su tais pačiais žaidėjais nepatempsime, bus pasipildymų, peržiūrų. Jau dabar vedame derybas.

Saidas Hamuličius toliau muša įvarčius. Kas su juo naujo? Jums gerai, kad jis muša įvarčius ir kelia kainą?

Mums ne gerai, mums labai gerai. Juk jis mūsų, jis mums priklauso. Jis išnuomuotas, tai duok Dieve, kad tiktai muštų ir būtų sveikas. Aš, manau, visam Lietuvos futbolui gerai, ne tik mums, nes gali atkreipti žmonės dėmesį, kad iš A lygos, gali žaidėjas persikelti į „Ekstraklasą“ ir gal net toliau.

Ar lieka treneris kitam sezonui?

Tikrai taip. Kol kas lieka, viskas su juo gerai. Jis sezono pabaigoje turėjo keturis pasiūlymus iš Lietuvos, tačiau nusprendė likti Alytuje.

Jis turi su jumis sutartį? Nebus taip, kad pabėgs?

Turi sutartį, bet jeigu netenkintų mūsų lūkesčių, tai ir nesistengtume jo išlaikyti. Žmoniškai esame sutarę, viskas gerai, jam sąlygos geros gyventi Alytuje, vaikai į darželius eina, miestas nėra didelis, nėra kamščių, lyginant su didžiaisiais miestais.

Kokia būtų paties predikcija, kas galėtų būti pajėgesnė komanda, rungtynėse dėl vietos A lygoje: Telšių „Džiugas“ ar sidarbą Pirmoje lygoje iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas“?

Tai be jokių variantų „Neptūnui“, „Džiugas“ laimės. Mes atsimename savo peržaidimo rungtynes, kai žaidėme su „Palanga“, tai namuose pralaimėjome 0:3, išvykoje 0:2. Kiti lygiai, kiti greičiai, kitas mąstymas, kitas pasiruošimas. Vienose rungtynėse gal ten kažkur gali kažkokio baudinio laukti, sugriūti ant tų vartų.. dvejose rungtynėse per sudėtinga.

---

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų