„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 3 diena: Saudo Arabijos gynybos analizė ir Prancūzų puolimas

2022.11.23 13:03
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | Organizatorių nuotr.

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | Organizatorių nuotr.

Lapkričio 20 dieną Katare startavo beveik mėnesį truksianti 2022 m. Pasaulio futbolo taurė, kurią kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius bei sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus.

Trečiame 2022 metų Pasaulio futbolo čempionatui skirtų laidų „PadkaStas + Pasaulio taurė“ ciklo epizode vėl susitiko Lukas Gintautas ir Arūnas Klimavičius, o jau rytoj į studiją žengs Benediktas Petkus ir Dominykas Galkevičius.

Trečiosios dienos apžvalgoje daugiausiai dėmesio sulaukė Argentinos pralaimėjimas Saudo Arabijos futbolininkams ir pastarųjų gynybos analizė. Laidoje buvo analizuojama itin aukšta gynybos linija ir kompaktiškumas aikštės viduryje, varęs Argentinos futbolininkus į neviltį.

Rungtynėse tarp Meksikos ir Lenkijos A.Klimavičius išskyrė nerealizuotą Roberto Lewandowskio vienuolikos metrų baudinį ir atkreipė dėmesį į pasikeitusią lenko baudinio mušimo rutiną.

Antroje laidos pusėje didelis dėmesys buvo skirtas ir trečiosios dienos desertu tapusioms Prancūzijos ir Australijos rungtynėms, o tiksliau – uraganiniam Pasaulio čempionų puolimui ir jo sustabdyti negalėjusiems, bet viską teisingai dariusiems australų gynėjams.

PadkaStą galite rasti „Sportas.lt“ Youtube, Spotify ir PodBean kanaluose.

Trečiojo epizodo temos:

0:00 Trečiosios dienos įvykiai;\

2:30 Pasaulį šokiravusi Saudo Arabija, jos gynybos analizė ir nuošalės;

20:00 Danija – Tunisas ir neskirtas vienuolikos metrų baudinys;

25:20 Meksika – Lenkija ir R.Lewandowskio baudinys;

31:30 Prancūzų įvarčių analizė ir nebloga Australijos gynyba;

44:15 Ketvirtos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ