Pro trijų metų į MMA narvą grįžtantis L.Urbonavičius: „Niekada nebuvo minčių, kad reikia baigti karjerą“ (1)

2022.11.23 11:54
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Laurynas Urbonavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Laurynas Urbonavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Ne... Dar neturiu dainos, su kuria žengsiu į narvą. Bet tikrai sugalvosiu, – nusijuokė po trijų metų į profesionalų narvą grįžtantis mišrių kovos menų atstovas Laurynas „Kapitonas Lietuva“ Urbonavičius (13-1-0).

Gruodžio 8 dieną atnaujintoje Kauno sporto halėje „UTMA Winter Edition“ narve „Vale Tudo Akademijos“ 34-ų auklėtinis susikaus su lenku Arkadiušu Jedraczka (8-17-0).

„Daina, daina... Tai dabar uždavei klausimą. Anksčiau būdavo, kad Alfredas (Lifšicas – kovotojo vyr.treneris) parinkdavo. Bet kartais kaip parinkdavo, tai aš jau sakydavau, jog kitą kartą geriau jau aš pats išsirinksiu dainą. Reikės pasižiūrėti. Kol kas dar apie tai negalvojau. Svarbu, bet tai tikrai nėra esminis dalykas. Jei esu maksimaliai susikaupęs, man nėra svarbu, kokia daina groja. Einu savo „tuneliu“, matau tikslą – priešininką. Ir daugiau manęs niekas nedomina. Daina niekada nepakeis mano susikaupimo ir užsidegimo“.

Paskutinį kartą „Kapitonas Lietuva“ narve kovėsi 2019-ųjų gruodį, kuomet „Ares FC 1“ turnyre teisėjų sprendimu įveikė Ildemarą Alcantarą.

Šių metų pavasarį L.Urbonavičius pasirašė sutartį su „Bellator“, tačiau organizacijos narve lietuviui debiutuoti dar nepavyko dėl užsitęsusių reikalų su viza į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Treji metai be kovos – labai, labai ilgas laiko tarpas... Per tuos trejus metus „nuplaukė“ trys kovos, atėjo „Bellator“ pasiūlymas, parašus sudėjome, o dabar laukiame vizos, – sportas.lt sakė L.Urbonavičius. – Kažkaip, atrodo, nesiseka sukovoti greičiau. Tačiau pertraukos nebuvo. Visada sportavau, tobulėjau. Net Lietuvos Muay Thai čempionatuose dalyvavau, tapau šalies čempionu. Mintimis visada buvau pasirengęs kautis, minčių, kad turėčiau baigti karjerą tikrai nebuvo. Žinojau, kad turiu išlaukti savo minutės ir dirbau salėje su treneriais A.Lifšicu, Artemijumi Sitenkovu ir Augustinu Šalkausku".

Apie karjeros vingius, kovų alkį, pravardę ir įsimintiniausią kovą L.Urbonavičius pasakoja vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų