Glazerių pareiškimas: ieškomos strateginės alternatyvos, įskaitant ir galimą „Man United“ pardavimą (3)

2022.11.23 09:32
„Man United“ sirgalių protestas | Scanpix nuotr.

„Man United“ sirgalių protestas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Glazerių šeima paskelbė, kad „nagrinėja stategines klubo alternatyvas“, įskaitant ir galimą „Manchester United“ pardavimą.

„Man United“ savo oficialioje interneto svetainėje paskelbė pareiškimą, kuriame patvirtino savo poziciją dėl galimo klubo pardavimo. Pranešime aiškinama, kad tokiu žingsniu siekiama pagerinti klubo ateities perspektyvas tiek infrastruktūroje, tiek komercinėje dalyje. Glazeeriai teigia, kad jie yra įsipareigoję užtikrinti geriausius klubo gerbėjų, akcininkų ir suinteresuotų šalių interesus.

17 metų „Man United“ vadovaujantys Glazeriai turėjo prieštaringus santykius su klubo gerbėjais, kurie nuolatos dalyvavo įvairiuose protestuose bei buvo nepatenkinti, kad Glazeriai nepakankamai investuoja ir įsitraukė į Europos „Superlygos“ projektą. Nuo tada, kai 2013 m. pasitraukė Seras Alexas Fergusonas, „Man United“ nėra iškovojusi „Premier“ lygos trofėjaus.

Teigiama, kad „Raine Group“, kuri anksčiau šiais metais padėjo parduoti Londono „Chelsea“ rusų oligarchui Romanui Abramovičiui, veikia kaip išskirtinis Glazerių šeimos finansinis patarėjas.

„Man United“ stiprybė remiasi mūsų pasaulinės bendruomenės, kurią sudaro 1,1 milijardai sirgalių ir sekėjų, aistra ir ištikimybe“, – sakoma pranešime. „Siekdami toliau plėtoti sėkmingą klubo istoriją, valdyba leido nuodugniai įvertinti strategines altrenatyvas“.

Primename, kad neseniai „Man United“ klubą sudrebino atviras Cristiano Ronaldo interviu, po kurio galiausiai klubas susitarė su futbolininku ir abipusiu sutarimu nutraukė sutartį. Visgi C.Ronaldo savo interviu negailėjo kritikos Glazeriams bei teigė, kad per daugybę metų klubo inftrastruktūroje niekas nepasikeitė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų