Dviračių lenktynės | AFP/Scanpix nuotr.

Dviračių lenktynės | AFP/Scanpix nuotr.

Sekmadienį pasibaigusiose dviejų etapų „Dredaagse van West-Vlaanderen“ dviračių lenktynėse Belgijoje geriausiai iš lietuvių pasirodė Gediminas Bagdonas, užėmęs 21-ą vietą.

Ignatas Konovalovas liko 24-as, Egidijus Juodvalkis – 52-as, o Darijus Džervus nefinišavo.

Lenktynėse triumfavo Estijos dviratininkas Gertas Joeaaras.

Sekmadienį vykusiame antrajame etape E.Juodvalkis finišavo 15-as, I.Konovalovas – 33-as, Gediminas Bagdonas – 37-as.



Prancūzijoje prasidėjo jau 72-ą kartą organizuojamos daugiadienės „Paris-Nice“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir „Garmin-Sharp“ ekipos lietuvis Ramūnas Navardauskas.

Pirmajame etape R.Navardausko komandos draugas amerikietis Tyleris Farraras užėmė penktą vietą. Finišo spurte geraiusiai sekėsi prancūzui Nacerui Bouhanni (FDJ.fr).

Komandines užduotis atlikęs R.Navardauskas finišo liniją kirto 129-as.



Belgijoje vykusiose klasikinėse „Omloop van het Hageland – Tielt-Winge“ moterų dviračių lenktynėse jėgas išmėgino ir trys Lietuvos atstovės.

Edita Janeliūnaitė užėmė 28-ą vietą, Agnė Šilinytė – 36-ą, o Daiva Tušlaitė – 54-ą. Visos lietuvės 18 sek. pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Elizabeth Armitstead, kuri visą trasą įveikė per 3 val. 15 min. 43 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai