WBA įpareigojo E.Stanionį ginti titulą prieš V.Ortizą, patvirtino E.Spence'o prašymą kovoti prieš K.Thurmaną (3)

2022.11.21 22:57
Eimantas Stanionis (Sean Michael Ham/PBC nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis (Sean Michael Ham/PBC nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Pirmadienį WBA patvirtino, kad jų organizacija patenkino Errolo Spence‘o prašymą 2023 m. vasario mėnesį ginti pasaulio čempiono titulą prieš buvusį vieningą čempioną Keithą Thurmaną.

„2022 m. lapkričio 13-ą dieną E.Spence‘o vardu pateiktas prašymas išduoti specialų leidimą 2023 m. vasario mėnesį kovoti su K.Thurmanu, tačiau su konkrečiomis privalomomis sąlygomis. Vadovaudamasi WBA taisykle C.16, kurioj nurodyta, kad privalomas gynybos laikotarpis gali būti keičiami dėl priežasties – pateikus specialų prašymą arba savo inicityva – WBA nusprendė, kad E.Spence‘as gali susitiktu su K.Thurmanu“, – pranešė WBA.

E.Spencui priklauso WBC, WBA ir IBF svorio kategorijos iki 147 svarų pasaulio čempiono titulai, o ir WBC neseniai ir nurodė jam ginti savo titulą prieš K.Thurmaną.

E.Spence‘as paskutinį kartą kovojo balandžio mėnesį, kai sustabdė Yordenį Ugasą ir suvienijo tris pasaulio čempiono titulus.

K.Thurmanas vasario mėnesį dalyvavo dvylikos raundų kovoje prieš Mario Barriosą ir jį įveikė teisėjų sprendimu.

Tai lėmė, kad WBA taip pat nurodė, kad „reguliariajam“ pusvidutinio svorio kategorijos čempionui lietuviui Eimantui Stanionui reikės atlikti privalomąjį titulo gynimą prieš Vegrilą Ortizą.

Skelbiama, kad šios dvikovos nugalėtojas arba lygiųjų atveju – E.Stanionis – turės susikauti su E.Spence‘o ir K.Thurmano nugalėtoju per 180 dienų.

„Šis sprendimas pakeičia visus ankstesnius sprendimus, o bet kokie kylantys klausimai bus sprendžiami pagal WBA taisykles“, – skelbiama WBA pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų