M.Verstappenas: „Galėjau dėl Perezo blokuoti Leclercą, bet ar tai būtų sąžininga?“

2022.11.21 21:16
Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

 Sekmadienį nusileido 73-iojo „Formulės 1“ sezono uždanga. Paskutinės – 22-osios – šių metų lenktynės buvo surengtos Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai), o jas nesunkiai laimėjo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“). Dukart pasaulio čempionas dar labiau pagerino savo rekordą, laimėdamas net 15-as lenktynes per vienerius metus.

Tiesa, kol M.Verstappenas džiaugėsi, jo komandos draugas meksikietis Sergio Perezas toks laimingas nebuvo. Meksikietis dėl vicečempiono vardo kovojo su monakiečiu Charlesu Leclercu („Ferrari“) ir nepajėgė jo pavyti.

Po lenktynių M.Verstappenas buvo paklaustas, ar su komanda neaptarė kokios strategijos, kaip padėti S.Perezui ir ar nesvarstė pristabdyti bei blokuoti Ch.Leclercą, kad šį pavytų S.Perezas.

„Ne, nebuvo jokių instrukcijų dėl to, kad reikėtų blokuoti Leclercą. Tai būtų gana sunku išpildyti. Aišku, galima kažkiek blokuoti varžovą, bet ar tai būtų sąžiningas lenktyniavimas? Tokiu veiksmu baigti sezoną, matyt, nebūtų labai malonu. Atrodė, kad Checo sparčiai vejasi Leclercą, bet tada jis sugaišo laiko už Gasly ir Albono“, - sakė M.Verstappenas.

S.Perezas po lenktynių aiškino, kad už P.Gasly ir A.Albono prarado apie sekundę, nors pagal rato įveikimo laikus atrodė, jog jis prarado tik apie 0.25 sek.

„Tikrai ten praradau laiko. Gal sekundę, gal net daugiau. Aišku, jiems buvo rodomos žydros vėliavos, bet tada jie kovojo tarpusavyje. Akimirką pagalvojau, kad jie mane praleidžia. Laimei, spėjau sustabdyti ir mes nesusidūrėme. Įprastai tokiu atveju Gasly būtų gavęs baudą, bet tai jau buvo paskutinės lenktynės ir aš nebenoriu apie tai diskutuoti. Noriu tiesiog grįžti namo“, - aiškino S.Perezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų