T.Ražanauskas po Baltijos taurės: „Buvo ir pozityvių momentų“ (1)

2022.11.21 14:33
Tomas Ražanauskas | LFF nuotr.

Tomas Ražanauskas | LFF nuotr.

Lietuvos U21 vaikinų rinktinė šių metų Baltijos taurės turnyre patyrė du pralaimėjimus ir užėmė trečią vietą.

Praėjusį trečiadienį lietuvaičiai išvykoje 1:5 pralaimėjo estams, o sekmadienį Kaune 1:2 neprilygo ir Latvijos bendraamžiams.

Po antrosios dvikovos rinktinės pasirodymą reziumavo rinktinės treneris Tomas Ražanauskas.

„Po šių abiejų mačų išvados bus padarytos, kas krito akis – tai, kad praleidome daug įvarčių per tas dvejas rungtynes. Kalbant apie rungtynes Estijoje – buvo ne mūsų diena, du įvarčius įsimušėme patys, visko atsitinka, nieko nepadarysi, bet vis tiek, didžiąją dalį tų įvarčių sau susikūrėme patys, labai patys prie to prisidėjome.

Šiose rungtynėse vaizdas buvo šiek tiek geresnis, žinoma, nėra gerai, kad šias rungtynes pralaimėjome, bet yra ir pozityvių momentų. Nauja komanda, bandėme integruoti ir jaunesnius žaidėjus, man su šia komanda tai buvo tarsi susipažinimas“, – kalbėjo treneris.

Jis taip pat pridėjo, kad ant snieguoto paviršiaus žaisti nebuvo lengva.

„Akcetavome, kad reikia žaisti kuo paprasčiau, per daug didele kūryba užsiimti nebuvo galima, nes nė vienai komandai tai nebūtų per daug gerai pavykę. Buvo daug kovos, dėl to juos buvome įspėję, ilgų kamuolių, kurių latviai ir taip nevengia. Tam buvo pasiruošta, vyrai sukovojo gerai, manau ir patys jautė, kad tikrai nebuvome silpnesni“, – sakė T. Ražanauskas.

Tuo tarpu rinktinės kapitonas Motiejus Burba teigė, jog trečia užimta vieta – nuviliantis rezultatas.

„Įspūdžiai nekokie, užimta trečia vieta. Galima sakyti, kad atjaunėjusi komanda, bet kai žaidi už Lietuvą – nesvarbu, kokio amžiaus esi, visada turi rodyti geriausią savo žaidimą. Pirmose rungtynėse nežinau, kas atsitiko, jau per apšilimą matėsi, kad mes kažkokie kitokie, padarėme penkias klaidas ir tokiame lygyje už jas reikia atsakyti.

Prieš latvius analizavome, kad turi daug aukštų žaidėjų, nereikia prasižengti, bet abu įvarčiai krito po standartinių situacijų ir tai viską pasako“, – kalbėjo M. Burba.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Su Usyku kova butina, Fury mase ziaurine bet greitesnio ir techniskesnio varzovo jis niekur neras, uztenka ten tu kulturistu slunkiu, nesuprasciau jei neivyktu kova su ukrainieciu, aisku fury matau favoritu tikrai, bet butinai noriu isvyst kaip ten viskas is tikro butu, nes usyka ir pries joshua ir dar pries kazka njvertinau bet paskui tik susipratau kuo jis toks geresnis.
Manau kova tikrai bus. ten aštuonių nulių skaičiai šviečia....Fury jau ruošiasi, daro namų darbus ir pardavinėja kovą. Visi tie jo pezalai, kur jis labai daug šneka ir rėkia yra idiotams, kurie suneš labai daug pinigų. Juos reikia pritraukti ir jis dabar mėto masalą.
Jei jis būtų kaip Crowford'as tai neparduotų stadionų :) nors, neaišku po kiek bilietai ,gal po 10 svarų, tai ko nenueiti pašalt nosies :) nes čia treniruotė nebloga, ne daugiau. Ir visi tai suprato, net youtubo žurnalistai, tas kur žvengė iš Fury pasiteisinimų.

Labai gražu buvo tik kai Fury užtraukė dainą su Chisoros vardu uuuuuuuu Deeevid Chisooooooraaaaa :) įspūdinga kai visas stadikas baubia kartu. Chisorai turėjo patikti. Už tai reikia nukelt kepurę prieš Fury

Taip pat matėsi, kad jis gerbia Usyk, nes padavė ranką atsisveikinant ir žiūrėjo į akis. Jo tikrai nedomina Joyce su kuriuo pabliovė vienas kitam į veidą ir pažvengė. Tiesiog Usyk daug didesnė žuvis su daug didesniu $ maišu.
Nekantrauju pamatyt kovą. sakyčiau 50/50, bet nenustebčiau jei kažkuris uždominuotų visiškai
O man patinka Senegalo sirgaliai, ritmiškai muša būgnus,palaiko savo komandą
Na ką, manau ir čia viskas aišku, Anglija laimės. Per šias dvi dienas jokių staigmenų nebuvo, prieš susitikimus buvo aiškūs favoritai ir visi jie laimėjo. Kaip jau kaikas minėjo gal tai kiek nuobodoka, norėtus tos įtampos, nežinios iki paskutinės minutės. Bet gal rytojus tai mums duos, kai susitiks Japonija su Kroatija, va šioje poroje nebus aiškaus favorito.
Iš anksto sveikinu Anglijos fanus, nes jei atvirai tai netikiu kad Senegalas gali kažką pakeisti per likusias 45min+.