„2 blogiausios minutės bokso istorijoje“: „TikTok“ žvaigždžių kova virto farsu

2022.11.19 16:15
Astrid Wett ir Keeley Colbran | Instagram.com nuotr

Astrid Wett ir Keeley Colbran | Instagram.com nuotr

 Pastaraisiais metais tapo įprasta, kad į boksą ringą žengia vis daugiau socialinių tinklų žvaigždžių, praktiškai neturinčių patirties koviniame sporte.

Neseniai susikauti nusprendė dvi „TikTok“ žvaigždės – Astrid Wett ir Keeley Colbran, kuri yra „Simple Simon“ dukra. Ši kova vyko „Misfit Boxing“ turnyro programoje, o ją transliavo garsi DAZN platforma.

Dar svėrimuose A.Wett atkreipė viso pasaulio dėmesį, kai pasirinko itin atvirą aprangą ir mėgino pabučiuoti populiarųjį „youtuberį“ KSI, kuris buvo vienas iš turnyro organizatorių.

„Kai jis mane atstūmė, mano širdis buvo sudaužyta. Juk KSI yra labai išvaizdus vyras. Jei jau turėjau progą pabandyti jį pabučiuoti, kaip galėjau to atsisakyti?“, - sakė A.Wett.

K.Colbran tuomet pateikė atsaką varžovei: „Tai gėdinga, juk ji turi vaikiną. Ji prieš kovą šnekėjo daug nesąmonių, jog ją vilioja mano tėvas ir t.t., nors ji pati visur vaikšto su savo vaikinu. Iš pradžių šį iššūkį priėmiau tam, kad gaučiau daugiau motyvacijos pagerinti savo fizinę formą, tačiau dabar galiu pasakyti, kad ši kova man tapo asmeniška dėl jos pasisakymų apie mano tėvą“.

Vos prasidėjus kovai, greitai visiems tapo aišku, kad abi moterys nedaug ką turi bendro su koviniu sportu. Jos keitėsi „laukiniais“ smūgiais, o K.Colbran išseko per keliolika sekundžių ir tuo pasinaudojusi A.Wett dominavo visą likusią pirmojo raundo dalį. Nors K.Colbran išgyveno iki raundo pabaigos, tačiau prieš antrąjį raundą atsisakė tęsti kovą ir atidavė pergalę varžovui.

Fanai šią kovą jau spėjo pavadinti dviem blogiausiomis minutėmis bokso istorijoje.

Tuo tarpu užkietėjusi Londono „Chelsea“ sirgalė A.Wett tikina, kad tai tebuvo jos pradžia bokse. Birželį ji atsisakė kautis su „OnlyFans“ žvaigžde Elle Brooke, nes nerimavo dėl savo saugumo, tačiau dabar tikina, jog yra pasiruošusi iššūkiams.

„Jei tik kuri nors nuomonės formuotoja nori kautis su manimi, tai aš esu tam pasiruošusi. Jei Brooke nori kautis, mes galime tai padaryti, tik mūsų kovą turi organizuoti ne „Kingpyn“, o kuri nors kita organizacija“, - aiškino A.Wett.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų