Prieš Estiją kritusi Lietuvos rinktinė Baltijos taurėje liko ketvirta VIDEO (13)

2022.11.19 17:51
Rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė Baltijos taurės kovoje dėl trečios vietos 0 – 2 turėjo pripažinti Estijos futbolininkų pranašumą ir užėmė paskutinę, ketvirtą vietą.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (Estija – Lietuva)

Rungtynių statistika (Estija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Estija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Lietuvos rinktinė patyrė pralaimėjimą rezultatu 0 – 2.

 

90 min.

Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

 

89 min.
ĮVARTIS

Rasmusas Peetsonas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino estų pranašumą 2:0. 

 

83 min.

F.Černychas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis buvo labai netikslus ir rezultatas išliko nepakitęs.

 

75 min.

Mattias Kaitas atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir sukurti didesnio pavojaus nepavyko.

 

65 min.
ĮVARTIS

Sergejus Zenjovas nuostabiu smūgiu galva nuginkluoja vartininką ir išveda Estijos rinktinę į priekį 1:0.

56 min.

D.Gineitis atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

53 min.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Fedoras Černychas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

 

52 min.

K.Vassiljevas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

 

47 min.

Arvydas Novikovas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą, tačiau estai gynėsi sėkmingai.

 

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

 

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (Estija – Lietuva)

Pirmojo kėlinio statistika (Estija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Estija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių 0 – 0.

45 min.

Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

40 min.

Natanas Žebrauskas atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo Estijos rinktinės vartų sargas Karlas Heinas.

 

 

35 min.

R.Sappinenas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė M.Adamonio rankose.

 

33 min.

Rocco Robertas Sheinas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

 

25 min.

Kenas Kallaste standartinės situacijos metu atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

 

23 min.

Michaelis Lilanderis atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

 

20 min.

Konstantinas Vassiljevas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Mariaus Adamonio rankose.

 

11 min.

Erikas Sorga atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

 

7 min.

Kamuolį susistabdęs Deividas Gineitis šiek tiek per toli jį atleido ir sukurti didesnio pavojaus prie estų vartų nepavyko.

 

5 min.

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukusiam Rauno Sappinenui nepavyko suvaldyti kamuolio ir atlikti smūgio. 

 

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 15:19

Estijos rinktinės startinis vienuoliktukas:

Atnaujinta 15:17

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis:

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukusiam Rauno Sappinenui 5-ąją minutę nepavyko suvaldyti kamuolio ir atlikti smūgio. Kamuolį susistabdęs Deividas Gineitis 7-ąją minutę šiek tiek per toli jį atleido ir sukurti didesnio pavojaus prie estų vartų nepavyko. Erikas Sorga 11-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Konstantinas Vassiljevas 20-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Mariaus Adamonio rankose. Michaelis Lilanderis 23-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Kenas Kallaste 25-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. Rocco Robertas Sheinas 33-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. R.Sappinenas 35-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė M.Adamonio rankose. Natanas Žebrauskas 40-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo Estijos rinktinės vartų sargas Karlas Heinas.

Arvydas Novikovas 47-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą, tačiau estai gynėsi sėkmingai. Tikslaus perdavimo sulaukęs Fedoras Černychas 53-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. D.Gineitis 56-ąją minutę atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Sergejus Zenjovas 65-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Estijos rinktinę į priekį 1:0. Mattias Kaitas 75-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir sukurti didesnio pavojaus nepavyko. F.Černychas 83-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis buvo labai netikslus ir rezultatas išliko nepakitęs. Rasmusas Peetsonas 89-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino estų pranašumą 2:0.

Tuo tarpu Baltijos taurės finale triumfavo po baudinių serijos Latvijos futbolininkus nugalėjusi Islandijos rinktinė.


Įdomūs faktai:

• Estijoje Lietuvos rinktinė savo sudėtyje turės 18 žaidėjų. Lietuvoje po pirmųjų rungtynių liko karjerą rinktinėje oficialiai užbaigęs Saulius Mikoliūnas, sunkią traumą patyręs Augustinas Klimavičius bei vartus dvikovoje su islandais gynęs Edvinas Gertmonas, tad Taline lietuviai turės du vartininkus – Marių Adamonį ir Igną Plūką.

• Lietuvos rinktinė Baltijos taurės pusfinalyje po baudinių serijos turėjo pripažinti Islandijos futbolininkų pranašumą. Tuo tarpu Estija taip pat po baudinių serijos krito prieš Latviją.

• Tuo tarpu Baltijos taurės finale taip pat 16 val. kovos Latvijos ir Islandijos futbolo rinktinės.


Komentarai:

Reinholdas Breu, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Turėjome gerą atsistatymo dieną, atvykome su nedidele komanda, jauna komanda ir labai laukiame paskutinių šių metų rungtynių, kur žais dvi komandos, kurios sužaidė lygiosiomis. Su štabu analizavome Latvijos ir Estijos rungtynes ir galima pasakyti, kad toje dvikovoje Estija buvo geresnė komanda. Tai bus svarbios rungtynės, bet pasitikiu mūsų žaidėjais ir tikiuosi gerų rungtynių bei gero rezultato. Norime laimėti šias rungtynes, bet mums taip pat labai svarbu ir pagerinti savo žaidimą visose fazėse. Varžovą išanalizavome iki detalių, toks mūsų darbas. Nenoriu kalbėti apie vieną ar du žaidėjus, jūs taip pat turite įdomią žaidėjų grupę, turi labai patyrusį žaidėją (Konstantiną Vassiljevą – red.), prieš kurį sunku žaisti, bet yra ne tik jis. Turime savo žaidimo planą ir svarbu, kaip atrodysime skirtingose aikštės dalyse, kad rastume raktą į pergalę.

Rungtynėse su Islandija buvau laimingas, ypatingai mūsų gynyba. Islandams buvo labai sunku susikurti gerus šansus, tad padarėme gerą darbą. Atakoje buvo gerų perėjimų į ataką, bet dar yra daug ką pagerinti, ypatingai – kaip mes žaidžiame paskutiniame trečdalyje, šiuo metu tą problemą turi visos mūsų rinktinės, mums tai iššūkis ateinantiems keliems metams, turime pagerinti lygį. Aš iškviečiau jaunus žaidėjus, ateities žaidėjus ir dabar atėjo laikas leisti jiems žaisti. Yra skirtingi dalykai žaisti jaunimo ir vyrų rinktinėse, bet kai kurie iš jų jau rungtynėse su Islandija padarė gerą darbą ir buvau labai patenkintas jų pasirodymu." 


Komandų formos: 

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Su Usyku kova butina, Fury mase ziaurine bet greitesnio ir techniskesnio varzovo jis niekur neras, uztenka ten tu kulturistu slunkiu, nesuprasciau jei neivyktu kova su ukrainieciu, aisku fury matau favoritu tikrai, bet butinai noriu isvyst kaip ten viskas is tikro butu, nes usyka ir pries joshua ir dar pries kazka njvertinau bet paskui tik susipratau kuo jis toks geresnis.
Manau kova tikrai bus. ten aštuonių nulių skaičiai šviečia....Fury jau ruošiasi, daro namų darbus ir pardavinėja kovą. Visi tie jo pezalai, kur jis labai daug šneka ir rėkia yra idiotams, kurie suneš labai daug pinigų. Juos reikia pritraukti ir jis dabar mėto masalą.
Jei jis būtų kaip Crowford'as tai neparduotų stadionų :) nors, neaišku po kiek bilietai ,gal po 10 svarų, tai ko nenueiti pašalt nosies :) nes čia treniruotė nebloga, ne daugiau. Ir visi tai suprato, net youtubo žurnalistai, tas kur žvengė iš Fury pasiteisinimų.

Labai gražu buvo tik kai Fury užtraukė dainą su Chisoros vardu uuuuuuuu Deeevid Chisooooooraaaaa :) įspūdinga kai visas stadikas baubia kartu. Chisorai turėjo patikti. Už tai reikia nukelt kepurę prieš Fury

Taip pat matėsi, kad jis gerbia Usyk, nes padavė ranką atsisveikinant ir žiūrėjo į akis. Jo tikrai nedomina Joyce su kuriuo pabliovė vienas kitam į veidą ir pažvengė. Tiesiog Usyk daug didesnė žuvis su daug didesniu $ maišu.
Nekantrauju pamatyt kovą. sakyčiau 50/50, bet nenustebčiau jei kažkuris uždominuotų visiškai
O man patinka Senegalo sirgaliai, ritmiškai muša būgnus,palaiko savo komandą
Na ką, manau ir čia viskas aišku, Anglija laimės. Per šias dvi dienas jokių staigmenų nebuvo, prieš susitikimus buvo aiškūs favoritai ir visi jie laimėjo. Kaip jau kaikas minėjo gal tai kiek nuobodoka, norėtus tos įtampos, nežinios iki paskutinės minutės. Bet gal rytojus tai mums duos, kai susitiks Japonija su Kroatija, va šioje poroje nebus aiškaus favorito.
Iš anksto sveikinu Anglijos fanus, nes jei atvirai tai netikiu kad Senegalas gali kažką pakeisti per likusias 45min+.