ESPN: WBA liepė E.Stanioniui kautis su V.Ortizu (1)

2022.11.19 00:31
Eimantas Stanionis ir Vergilas Ortizas jaunesnysis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis ir Vergilas Ortizas jaunesnysis | Organizatorių nuotr.

 ESPN bokso žurnalistas Mike‘as Coppingeris neseniai pranešė, kad WBA organizacija savo reguliariajam pasaulio čempionui pusvidutinio svorio kategorijoje Eimantui Stanioniui liepė ginti diržą prieš pirmą vietą reitinge užimantį amerikietį Vergilą Ortizą jaunesnįjį.

Anot šaltinio, abiems pusėms buvo duota 30 dienų, kad būtų pasiektas susitarimas dėl kovos sąlygų. Jei tai neįvyks, tada bus skelbiamas savotiškas aukcionas dėl kovos organizavimo teisių, kuriame galės dalyvauti daugiau bokso agentūrų. Tokiu atveju E.Stanioniui atitektų 75 proc. prizinio fondo.

E.Stanionis ilgą laiką buvo siejamas su kova prieš 3 pasaulio čempiono diržus turintį amerikietį Errolą Spence‘ą, bet M.Coppingeris tikina, kad E.Spence‘as pasirinko kovą su WBC reitingo lyderiu Keithu Thurmanu, kuri jam yra finansiškai naudingesnė. ESPN žurnalistas taip pat prideda, kad E.Stanionio ir V.Ortizo kovos laimėtojas taps privalomuoju WBA (Super) pasaulio čempiono varžovu.

Tiesa, šiuo metu WBA (Super) čempiono diržas priklauso E.Spence‘ui, o E.Stanionis privalomojo varžovo statusą turi ilgiau nei metus, tačiau dėl bokso subtilybių iki šiol negalėjo kautis dėl pagrindinio diržo ir jei ESPN informacija pasitvirtins, tai tos progos negaus ir artimiausioje ateityje.

V.Ortizas dar rugsėjo viduryje oficialiai kreipėsi į WBA ir pareikalavo kovos su E.Stanioniu. V.Ortizas pernai 8-ajame raunde techniniu nokautu nugalėjo buvusį titulinės kovos dalyvį Egidijų Kavaliauską.

Tiek E.Stanionis, tiek V.Ortizas profesionalų bokse gali pasigirti idealia statistika. Lietuvis laimėjo visas 14 kovų, amerikietis – visas 19.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų