FutbolasLT_S02E11: FutbolasLT_S02E11: nereikalingi talentai, Algelio dar vienos išleistuvės ir A lygai pasiruošusi „Dainava“

2022.11.17 16:12
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Vadimo Tiščenkos asmenyje papildymo iš futbolo tėvynės sulaukusi „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrybinė grupė į studiją susirinko neįprastu metu – ketvirtadienį. Kita vertus, toks neįprastas laikas leido tinklalaidės kūrėjams ne tik apžvelgti savaitgalinius A ir Pirmos lygų įvykius, bet ir prisiliesti prie karščiausių Lietuvos futbolo aktualijų – nacionalinės ir U-21 rinktinių pasirodymų.

Kaip žinia, abi rinktinės pralaimėjo Baltijos taurės turnyre patyrė nesėkmes. Tačiau jei nacionalinės rinktinės pralaimėjimas Islandijai po baudinių serijos paliko tik šiokį tokį kartėlį dėl neišnaudotos progos žaisti finale, tai triuškinantis jaunimo rinktinės pasirodymas Estijoje privertė susimąstyti apie abiejų rinktinių komplektacijos dėsningumus. Dar kartą buvo atkreiptas dėmesys į laikinojo vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio Reinholdo Breu sudėties pasirinkimus, taip pat neliko nepastebėtas ir jo nekuklus pasisakymas, esą Lietuvos rinktinė labiau nusipelnė pergalės nei islandai, nors, anot „FutbolasLT“ kūrėjų, paties specialisto nuopelnas tame buvo labai minimalus.

Kita vertus, Lietuvos ir Islandijos rinktinių rungtynėse svarbią vietą užėmė ne tik futbolas, bet ir Sauliaus Mikoliūno atsisveikinimas su rinktine. Gyvai S.Dariaus ir S.Girėno stadione rungtynes su žmonėmis tribūnose stebėjęs Evaldas Gelumbauskas pasidalino mintimis apie 101-ąjį veterano mačą rinktinėje, atsisveikinimo renginių niuansus ir įdomybes.

Skambiu tinklalaidės akordu tapo pašnekesys su dar vienu legendiniu Lietuvos futbolininku, paskelbusiu apie profesionalo karjeros pabaigą. Sekmadienį Šiauliuose su profesionaliu futbolu atsisveikinęs Algis Jankauskas aptarė ne tik savo paskutines rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“, bet ir įvertino visą sezoną, padėkojo visiems ir už viską, o galiausiai paliko šešėlį intrigos, užsiminęs, kad šį sekmadienį galėtų ir dar kartą atsisveikinti su profesionaliu futbolu LFF stadione.

A lygos rubrikoje nemažai dėmesio teko Marijampolės „Sūduvos“ krachui ir Vilniaus „Riterių“ žygiui link Europos, neaplenkiant ir Artūro Dolžnikovo bei Dmytro Bilonogo temų. „Futbolo trupinių“ rubrikoje skambučio ir sveikinimų sulaukė Pirmoje lygoje pirmą vietą užėmusios Alytaus

„Dainavos“ vadovas Žydrūnas Lukošiūnas, o tuo pačiu buvo sudėlioti taškai ir ant pereinamųjų rungtynių: tiek dėl vietos A lygoje, tiek ir dėl išlikimo Pirmoje lygoje.

Finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradiciniai atsakymai į tradicinius žiūrovų klausimus ir pažadas susitikti kitą savaitę – prieš finalinį 36-ąjį A lygos turą!

0:00 Intro. Savaitė

12:00 Lietuvos rinktinėms talentai iš JK nereikalingi

22:34 A.Jankauskas: „Šiemet man žaidžiant, nepraleidome nei vieno įvarčio“

33:33 Lietuvos rinktinės sugrįžimas į Kauną arba ačiū, Miko!

1:02:36 A lyga: „Sūduvos“ fiasko, „Riterių“ drausmės pažeidėjai, žaidžianti „Jonava“ ir ar „Žalgiris“ jau atostogauja?

1:39:49 Ž.Lukošiūnas: „Jei būtų pernykštis pasiūlymas, niekada nesutiktumėm“

1:47:56 Futbolo trupiniai: „Neptūno“ šansai ir „Šilutės“ nenoras grįžti į Pirmą lygą

1:59:10 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų