LKF nori 2027 metų Europos čempionatą rengti Lietuvoje (1)

2022.11.16 16:15
Jonas Valančiūnas | FIBA nuotr.

Jonas Valančiūnas | FIBA nuotr.

Švęsdama Lietuvos krepšinio šimtmetį, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) įsitraukia į partnerystę su blockchain technologijų bendrove „Lympo“ — interneto pramogų, blockchain, ir žaidimizacijos (angl. gamification) lyderės „Animoca Brands“ dukterine įmone.

Pristatydami Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės NFT kolekciją, LKF ir „Lympo“ suorganizavo specialią klausimų ir atsakymų (angl. Ask Me Anything) sesiją, kurios metu abiejų organizacijų atstovai atsakė į fanų užduotus klausimus bei apžvelgė Lietuvos krepšinio situaciją bei ateities planus.

Klausimų ir atsakymų sesijos metu, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas atskleidė federacijos ateinančių metų planus. Kaip pastebėjo M. Balčiūnas, Lietuvos krepšinis yra augimo ir vystymosi etape, todėl tarptautinių turnyrų organizavimas federacijai yra itin svarbus.

Tarp konkretesnių tikslų — planas Lietuvoje organizuoti 2027-ųjų metų Europos moterų krepšinio čempionatą. Taip pat, Lietuvai dalyvaujant Pasaulio vyrų krepšinio čempionate Azijoje, planuojama ten surengti keletą renginių. Daugiau informacijos apie šiuos renginius LKF žada pranešti kitų metų pradžioje.

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas:

„Tai bus iki šiol Lietuvos krepšinio federacijai tokio masto neorganizuoti renginiai kitose šalyse. Ir tai mums yra tiek iššūkis, tiek nauja galimybė. Laukia tikrai įdomus ateinančio penkmečio laikotarpis, kada mes, kaip organizacija, tikrai globalizuosimės savo veiklų kontekste.“

LKF atstovas pastebėjo, kad Lietuvos krepšinis dar niekada neturėjo tiek potencialo, ypač, jaunųjų krepšininkų tarpe. Pirmą kartą Lietuvos krepšinio istorijoje, NBA naujokų biržos šaukimų prognozių pirmajame 20-uke figūruoja net trys lietuviškos pavardės.

LKF savo augimo laikotarpyje išskiria ir inovacijų, leidžiančių Lietuvos krepšiniui pasiekti globalias rinkas, diegimą: „organizacijos augimas apibrėžiamas inovacijomis, jų diegimu. Netgi renginių vykdymas yra tam tikra inovacija, todėl savo veiklas koncentruosime į globalią rinką. Tai reiškia, kad visi mūsų projektai bus visiškai tarptautiniai ir orientuoti į tas rinkas, kuriose krepšinis auga,“ — kalbėjo vienas LKF vadovų. 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Su Usyku kova butina, Fury mase ziaurine bet greitesnio ir techniskesnio varzovo jis niekur neras, uztenka ten tu kulturistu slunkiu, nesuprasciau jei neivyktu kova su ukrainieciu, aisku fury matau favoritu tikrai, bet butinai noriu isvyst kaip ten viskas is tikro butu, nes usyka ir pries joshua ir dar pries kazka njvertinau bet paskui tik susipratau kuo jis toks geresnis.
Manau kova tikrai bus. ten aštuonių nulių skaičiai šviečia....Fury jau ruošiasi, daro namų darbus ir pardavinėja kovą. Visi tie jo pezalai, kur jis labai daug šneka ir rėkia yra idiotams, kurie suneš labai daug pinigų. Juos reikia pritraukti ir jis dabar mėto masalą.
Jei jis būtų kaip Crowford'as tai neparduotų stadionų :) nors, neaišku po kiek bilietai ,gal po 10 svarų, tai ko nenueiti pašalt nosies :) nes čia treniruotė nebloga, ne daugiau. Ir visi tai suprato, net youtubo žurnalistai, tas kur žvengė iš Fury pasiteisinimų.

Labai gražu buvo tik kai Fury užtraukė dainą su Chisoros vardu uuuuuuuu Deeevid Chisooooooraaaaa :) įspūdinga kai visas stadikas baubia kartu. Chisorai turėjo patikti. Už tai reikia nukelt kepurę prieš Fury

Taip pat matėsi, kad jis gerbia Usyk, nes padavė ranką atsisveikinant ir žiūrėjo į akis. Jo tikrai nedomina Joyce su kuriuo pabliovė vienas kitam į veidą ir pažvengė. Tiesiog Usyk daug didesnė žuvis su daug didesniu $ maišu.
Nekantrauju pamatyt kovą. sakyčiau 50/50, bet nenustebčiau jei kažkuris uždominuotų visiškai
O man patinka Senegalo sirgaliai, ritmiškai muša būgnus,palaiko savo komandą
Na ką, manau ir čia viskas aišku, Anglija laimės. Per šias dvi dienas jokių staigmenų nebuvo, prieš susitikimus buvo aiškūs favoritai ir visi jie laimėjo. Kaip jau kaikas minėjo gal tai kiek nuobodoka, norėtus tos įtampos, nežinios iki paskutinės minutės. Bet gal rytojus tai mums duos, kai susitiks Japonija su Kroatija, va šioje poroje nebus aiškaus favorito.
Iš anksto sveikinu Anglijos fanus, nes jei atvirai tai netikiu kad Senegalas gali kažką pakeisti per likusias 45min+.