T.Gomeltas: „Sūduva“ ir „Žalgiris“ yra du iš geriausių Lietuvos klubų“

2022.11.16 12:29
Tomislavas Gomeltas | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Tomislavas Gomeltas | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Tomislavas Gomeltas po daugiau nei pusmečio pertraukos sugrįžo į rikiuotę praeityje palikęs patirtos traumos padarinius.

Legionierius iš Kroatijos be keitimų sužaidė penkis pirmus sezono mačus, bet vėliau sekė ilga priverstinė pertrauka ir sugrįžimas lapkritį. Prieš atvykdamas į Marijampolę, T. Gomeltas apie „Sūduvą“ taip pat sužinojo iš čia žaidusių jo tautiečių.

„Neturėjau daug dvejonių, šį klubą jau žinojau ilgą laiką, „Sūduva“ ir „Žalgiris“ yra du iš geriausių Lietuvos klubų. Tad svarbu buvo susitarti tik dėl sąlygų ir priėmiau pasiūlymą, tam pakako gal 2 ar 3 dienų.

Žinojau nemažai žaidėjų iš Balkanų, Kroatijos, kurie yra čia žaidę, per futbolo karjerą sutinki daug draugų, tad girdėjau tikrai daug gražių dalykų apie „Sūduvą“. Kaip minėjau, neturėjau daug dvejonių gavus pasiūlymą, reikėjo tik susitarti“, – pasakojo sūduvietis.

„Savaitės interviu“ rubrikoje T. Gomeltas taip pat papasakojo apie praleistą laiką Londono „Tottenham Hotspur“ klubo akademijoje ir keliones po kitų šalių pirmenybes.

A lyga

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų