T.Fury: „Prieš karjeros pabaigą privalau susikauti su A.Joshua“ (1)

2022.11.16 08:48
Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

 WBC čempionas britas Tysonas Fury sako, kad prieš baigdamas karjerą privalo susikauti su tautiečiu Anthony Joshua.

Derybos dėl T.Fury ir buvusio sunkiasvorių čempiono A.Joshua tęsėsi ilgą laiką, tačiau rugsėjį nutrūko. Vietoje to, 34-erių metų A.Joshua gruodžio 3-ią dieną Londone gins titulą prieš Dereką Chisorą, kurį jau yra įveikęs du kartus.

„Nemanau, kad dabar galiu išeiti į pensiją, nes man reikia kovos su A.Joshua“, – laidoje „High Performance Podcast“ sakė T.Fury. „Šią kovą bandėme surengti daugelį metų. Tai kova, kurią žmonės nori pamatyti ir tai yra kova, kurią aš, kaip bokso gerbėjas, noriu pamatyti“.

Diskusijos dėl A.Joshua ir T.Fury kovos vyko po to, kai 33-ejų metų A.Joshua rugpjūčio mėnesį pralaimėjo antrąją kovą ukrainiečiui Oleksandrui Usykui.

Netrukus po šios dvikovos T.Fury socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą bei pakvietė A.Joshua į kovą, tuo tarpu pastarasis greitai į tai atsakė ir žadėjo būti pasiruošęs gruodžiui.

Visgi vėliau T.Fury kaltino A.Joshua vilkinant sutarties pasirašymą ir galiausiai ši dvikova nebuvo suplanuota.

Nepaisant to, kad 2023 m. T.Fury turės ne vieną pasirinkimą su kuo kovoti toliau, tačiau A.Joshua išlieka jo didžiausiu prioritetu.

„Pastaruosius ketverius ar penkerius metus buvo trigalvis monstras: aš, D.Wilderis ir A.Joshua“, – sakė T.Fury. „A.Joshua ir D.Wilderis buvo nužudyti, o aš likau paskutinis. Dabar atsirado naujų žmonių – Joe Joeyce‘as, Danielis Duboisas, O.Usykas. Dabar daug naujo kraujo, kurio nebuvo prieš penkerius metus, tačiau būtų absoliuti parodija, jeigu aš ir A.Joshua nekovotume šioje eroje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų