-

Moterų Eurolygoje – dramatiška G.Labuckienės klubo pergalė prieš čempiones

2022.11.15 23:48
Giedrė Labuckienė (nr. 77) | FIBA nuotr.

Antradienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene namuose 63:60 (11:21, 21:14, 12:10, 19:15) patiesė čempionės titulą ginančią „Sopron Basket“ (Vengrija) ekipą ir išrašė jai pirmą sezono pralaimėjimą.

Paskutinę kėlinio minutę viešnios išlygino rezultatą (60:60). Tuomet Marianna Tolo išprovokavo pražangą ir neklydo nuo baudų metimo linijos (62:60). Kitos atakos metus Brittney Sykes prametė dvitaškį ir pati prasižengė. Visgi, Rebekah Gardner pataikė tik vieną baudą iš dviejų (63:60) ir paliko varžovėms viltį išsigelbėti. Alice Kunek tada prametė tritaškį, Irati Etxarri prarado kamuolį, o Draganos Stankovič pramestas dvitaškis nieko nepakeitė.

Rungtynių vaizdo įrašas:

G.Labuckienė žaidė 13 min. 39 sek., pelnė 2 taškus (2/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Po šios pergalės B grupėje susiformavo net keturių lyderių grupė. Šios 4 komandos, tarp kurių yra „Spar“ su „Sopron Basket“, turi po 3 pergales ir po 1 pralaimėjimą.

Šioje grupėje taip pat esanti Mersino „CBK Yenisehir Bld“ (Turkija) komanda su Monika Grigalauskyte turi 1 pergalę ir 2 nesėkmes bei dalinasi 5-7 vietas. Savo ketvirtojo turo mačą „CBK Yenisehir Bld“ žais trečiadienį.