0

Lietuvos kultūristai Latvijoje iškovojo 6 aukso medalius

2022.11.14 19:14
„NAC Lithuania“ nuotr. | „Facebook“ nuotr.

Salaspilyje (Latvija) surengtos NAC organizacijos „Latvia Open“ kultūrizmo varžybos, kurios sėkmingai susiklostė Lietuvos sportininkams.

Net du aukso medalius parsivežė Tadas Jefišovas. Jis buvo geriausias „Classic Physique“ kategorijoje bei nugalėjo amžiaus grupėje virš 40 metų. „Classic Physique“ kategorijoje tarp prizininkų pateko ir Andrius Vitkus, pelnęs bronzą.

Kultūrizmo „Class 1“ kategorijoje auksu pasidabino Mantas Lunskys, bronza – Valdas Škerys, „Class 2“ kategorijoje nugalėtoju tapo Gražvydas Naruševičius. Jis tapo ir absoliučiu varžybų nugalėtoju.

V.Škerys taip pat laimėjo auksą jaunimo įskaitoje, o tarp veteranų amžiaus grupėje virš 60 metų triumfavo Algimantas Dambrauskas.