M.Kuzminskas: „Negerbėme nei savęs, nei tų žmonių, kurie susirinko mūsų palaikyti“

2022.11.14 13:07
Kuzminskas | BNS nuotr.

Kuzminskas | BNS nuotr.

 Šiandien Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės laukia dar vienos atrankos rungtynės į FIBA pasaulio čempionatą. Šįkart – išvykoje, prieš Juodkalnijos ekipą. Lietuvos krepšininkus šį vakarą palaikykite stebėdami rungtynes per TV3 arba internete, naujienų portale tv3.lt.

Penktadienį Lietuva stojo į pirmąją kovą šių langų metu prieš Prancūzijos ekipą. Deja, nors ir pasikeitusios sudėties, Europos vicečempionų prancūzų rinktinė vis dėlto pasirodė esanti pranašesnė. Lietuviai prancūzams nusileido rezultatu 65:90. K grupėje žaidžiančiai Lietuvai tai – jau antrasis pralaimėjimas.

„Po praėjusių rungtynių su prancūzais, mes privalome pasidaryti išvadas – negerbėme nei savęs, nei tų žmonių, kurie susirinko mūsų palaikyti. Turime į tai reaguoti, ir tikiu, kad rungtynėse su Juodkalnija reakcija bus“, – po patirto pralaimėjimo kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonas Mindaugas Kuzminskas.

Visai kitokių rungtynių komandos kapitonas tikisi šiandien, pirmadienį – nors Juodkalnijos ekipos sirgaliai visuomet sukuria karštą atmosferą, M. Kuzminskas pripažįsta galvojantis tik apie savą rinktinę. Tad nors bilietas į pasaulio čempionatą kartais jau atrodo pasiekiamas ranka – laimėjus šios dienos rungtynes, jau drąsiai galėtume džiaugtis jį pelnę – komandos kapitonas sako, kad svarbu yra ne vien tai.

„Į kiekvienas rungtynes einame laimėti. Nesuvažiavome čia iš savo klubų ir nesusirinkome tam, kad tiesiog atžaistume – gal pirmose rungtynėse taip ir atrodė, bet taip tikrai nėra. Jei, duok dieve, patektume į čempionatą, kitame lange taip pat nesitaupysime, nestabdysime ir bandysime kovoti dėl pergalių“, – sako krepšininkas.

Po šių rungtynių, Lietuvos rinktinės dar lauks paskutinis FIBA pasaulio taurės atrankos langas. Pastarasis bus žaidžiamas 2023 m. vasario mėnesį – 23 d. namuose, prieš Vengriją, o 26 d. išvykoje – prieš Prancūziją.

FIBA pasaulio taurės atrankos rungtynes JUODKALNIJA – LIETUVA stebėkite jau šį vakarą, 20 val. per TV3, arba internetu, naujienų portale tv3.lt – bit.ly/3UDmN50 !

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų