„Panevėžio“ jaunimo laukia ilgos diskvalifikacijos, klubui – bauda

2022.11.14 12:43
Raudona kortelė | alyga.lt nuotr.

Raudona kortelė | alyga.lt nuotr.

Šeštadienį vykusiose Pirmos lygos rungtynėse tarp dviejų Panevėžio komandų „Ekranas“ ir „Panevėžys B“ netrūko incidentų. „Panevėžio B“ jaunieji futbolininkai Eimantas Dzinga, Gustas Žederštreimas ir Nojus Lukšys buvo pašalinti iš aikštės, o jų komanda rungtynes baigė aštuoniese. Tai pirmas atvejis 2022 metais per tris stipriausias Lietuvos futbolo lygas.

Dar įdomiau, kad visi trys pašalinimai nesportiniai, tad futbolininkams gresia ilgos diskvalifikacijos, o klubui – piniginė bauda.

LFF Drausmės kodekso 36.2.L punktas skelbia: „Mažiausiai ketverių rungtynių praleidimas už bet kokį nesportinį elgesį Oficialių rungtynių asmenų atžvilgiu, įskaitant, bet neapsiribojant, jų įžeidimą (žodžiais, gestais ar elgesiu), necenzūrinius žodžius.

Pagal protokolą E.Dzinga pašalintas už nesportinį elgesį ir grubų žaidimą. Maža to, po pašalinimo futbolininkas necenzūriniais išsireiškimais įžeidinėjo teisėją: „Tu, k**va, debilas“.

Panašiai save pozicionavo ir G.Žederštreimas, vartojęs įžeidžiamus, necenzūrinius žodžius: „Kiek tau, k**va, sumokėjo už šitas rungtynes, kloune?“, o prieš palikdamas aikštę dar pasiuntė teisėją ant trijų raidžių bei spardė reklaminius stendus.

N.Lukšys prieš save raudoną kortelę išvydo už grubų žaidimą ir nesportišką elgesį. Po pašalinimo už antrą geltoną kortelę Lietuvos jaunių rinktinės narys „elgėsi neadekvačiai, nenorėjo palikti aikštės, kėlė konfliktines situacijas su „Ekrano“ žaidėjais“.

Kadangi Pirmos lygos sezonas baigėsi, jų nuobaudos bus perkeltos į kitą sezoną.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų