Aiškėja, kodėl M.Verstappenas atsisakė praleisti komandos draugą, S.Perezas pareiškė, kad olandas parodė tikrąjį savo veidą (1)

2022.11.13 23:11
Sergio Perezas ir Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

Sergio Perezas ir Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį San Paulo GP lenktynėse (Brazilija) aistros virė tarp „Red Bull“ pilotų, mat olandas Maxas Verstappenas nusprendė nepraleisti meksikiečio Sergio Perezo.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos S.Perezas važiavo su lėtesnėmis vidutinio kietumo padangomis, o M.Verstappenas turėjo minkštas padangas. Meksikietis rimčiau nesipriešino komandos draugui ir praleido jį į 6-ą vietą, kad šis pamėgintų atakuoti ispaną Fernando Alonso („Alpine“). Tuo pačiu „Red Bull“ inžinieriai pranešė S.Perezui, kad jei M.Verstappenas nespės aplenkti F.Alonso, tai paskutiniame rate praleis S.Perezą į priekį.

S.Perezui taškai yra labai reikalingi kovoje dėl antros vietos bendroje įskaitoje. Tuo tarpu M.Verstappenas seniai yra užsitikrinęs pasaulio čempiono titulą. Atrodė, kad „Red Bull“ sudėliojo gražų planą ir kelis kartus kreipėsi į M.Verstappeną, kad šis patvirtintų, jog gerbs komandos nurodymus.

Paskutiniame rate M.Verstappenas toliau kovojo su F.Alonso, bet ispano vis tiek nepajėgė aplenkti. Tada „Red Bull“ dar sykį kreipėsi į M.Verstappeną, kad šis prieš finišą praleistų S.Perezą ir padovanotų jam 2 papildomus taškus. Visgi, olandas to nepadarė.

„Ačiū, vyručiai, ačiū. Jis parodė, koks yra iš tiesų“, - radijo ryšiu komandai sakė S.Perezas.

Po to, kai M.Verstappenas nepraleido S.Perezo, komandos inžinierius paklausė olando, kas jam nutiko.

„Aš jums jau viską paaiškinau praeitą kartą. Išdėsčiau savo priežastis ir toliau laikausi savo nuomonės“, - atkirto M.Verstappenas.

„Sky Sports“ vėliau paklausė olando, ar jis nepraleido S.Perezo dėl kažko, kas nutiko praeityje, ir M.Verstappenas atsakė – „taip“. Tiesa, tuo pačiu olandas pažymėjo, kad paskutinėse sezono lenktynėse pasistengs padėti S.Perezui. Tą patį žadėjo ir „Red Bull“ vadovai.

M.Verstappenas neatskleidė, kada tarp jo ir S.Perezo perbėgo „juoda katė“. Internete jau sklinda sąmokslo teorijos, kad M.Verstappenas pyksta ant S.Perezo dėl jo elgesio Monako GP kvalifikacijoje. Tada meksikietis neva tyčia padarė avariją ir anksčiau laiko užbaigė kvalifikaciją. S.Perezo laikas tąkart buvo 3-ias, M.Verstappeno – 4-as.

„Po visko, ką aš padariau dėl Maxo, toks elgesys buvo labai nuviliantis. Esu nustebęs ir neįsivaizduoju, apie kokias savas priežastis jis kalbėjo. Galėtume patys jo to paklausti“, - stebėjosi S.Perezas.

Bendroje įskaitoje pirmaujantis M.Verstappenas turi 429 taškus, o kova dėl antros vietos tapo maksimaliai įtempta – S.Perezas ir monakietis Charlesas Leclercas („Ferrari“) turi po 290 tšk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų