G.Pozzecco pratrūko dėl FIBA langų sistemos: „Pasaulio čempionate norite matyti Senegalo ir Egipto akistatą?“ (1)

2022.11.13 09:25
Pozzecco | FIBA nuotr.

Pozzecco | FIBA nuotr.

 Italijos rinktinės vairininkas Gianmarco Pozzecco išreiškė didžiulį nepasitenkinimą esama FIBA langų sistema.

Strategas širsta, kad didžiausiuose planetos tarptautiniuose turnyruose gali nesivaržyti ryškiausi krepšininkai.

„Graikija pralaimėjo latviams 20 taškų. Kas nusprendė, kad pavyzdžiui Giannis Antetokounmpo nevyks į pasaulio čempionatą? Kas prisiims atsakomybę, kad ten nebus Giannio? Linkiu visa, ko geriausio graikams, žinoma, bet šios taisyklės... Mes suprantame, kad potencialiai Graikija gali ten nepatekti.

Slovėnija laimėjo Europos čempionatą, bet nežaidė pasaulio čempionate? Ką mes ketiname ten pamatyti? Kovą tarp Senegalo ir Egipto? Su visa derama pagarba šioms šalis.

Aš nesuprantu, kaip galima to nesuprasti. Man tai atrodo beprotiška. Mano laikais, kai žaidžiau, rinktinėje galėjai turėti, ką tik norėjai. Kaip gali būti, kad tą pačią dieną žaidžia rinktinė ir Eurolygos klubai? Dabar žaidėjams tenka rinktis ir priimti sunkius sprendimus.

Kai vyksta futbolo pasaulio čempionatas, viskas sustoja, daugiau niekas nevyksta. Bet krepšinyje, kai tai nutinka, vyksta dar trys turnyrai tuo pačiu metu. Nežinau, ar jums tai atrodo normalu? Latviai laimėjo prieš graikus ir pagarba jiems, bet ar Graikijos rinktinėje buvo Giannis, jo broliai? Galiausiai, ar ten buvo Sloukas, Calathesas, Papanikolaou? Tai – kažkoks absurdas.

Man nesvarbu, ar laimime, ar pralaimime, bet pikta, kad ne visi norintys žaidėjai gali atstovauti savo šaliai. Mes dedame žaidėjus po volu. Jei nepateksime į pasaulio čempionatą, jie bus tie, kurie labiausiai nusivils. Dabar yra tokia situacija, kad žaidėjų turime klausti, ar nori žaisti Eurolygoje, ar rinktinėje. Čia tas pats, kaip paklausti, ar nori trenkti tėčiui ar mamai. Ką bepasirinksi, vis tiek bus be galo skaudu“, – emocijas išliejo G.Pozzecco.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS