„Juventus“ klubas „Serie A“ lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės VIDEO

2022.11.13 23:37

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus.

Arkadiušas Milikas 19-ąją minutę iš tolimesnės distancijos atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Moise‘as Keanas 43-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Filipas Kostičius 54-ąją mintuę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Ivanas Provedelas meistriškai atrėmė kamuolį.

M.Keanas 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Federico Chiesa 74-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

A.Milikas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o „Juventus“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 3:0.

+13
Smagus tokie Žalgirio kalneliai, bet iš Ispanijos grįžta su viena pergale, tai visai neblogai. Šaunuoliai, dauguma tikrų fanų jau nurašę buvo. Užtatat daba visi laimingi vėl.
O šiaip tai su PERGALE. Latviukas šiandiena MVP
2022 11 25 23:44
+7
Valio valio - viskas yra gerai, kas gerai baigiasi! :)
2022 11 25 23:46
+6
Na ką gi, šiandien šaunuoliai visi.
2022 11 26 08:41
+5
Šį kart, tai tikrai galima didžiuotis Žalgiriu, parodė jie charakterį. Praktiškai visas varžybas atsilikinėdami, sugebėjo susiimti ir išlyginti, o vėliau persverti rezultatą.
Žalgiris toliau tildo kritikus, toliau išlieka šeštas ir atkrintamųjų zonoje...
2022 11 25 23:10
+5
"Futbolas grįžta namo", ne, tikrai kad dar negrįžta. Šiandien anglai nieko neparodė, net sakyčiau priešinai ir amerikiečiai vertesni buvo pergalės. Amerikiečiai spaudė, atliko daugiau smūgių, o anglai tik atsimušinėjo. Toks įspūdis, kad anglams ta pergalė nereikalinga... Tikiuosi šioje grupėje JAV nugalės Iraną ir keliaus toliau, šiandien jie man išties simpatišką žaidimą parodė, norą kovoti, stengtis.