„Bayern“ svečiuose nugalėjo „Bundesliga“ čempionato autsaiderius VIDEO (1)

2022.11.12 21:22

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Schalke“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Ericas Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Simonas Terodde’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.

Jamalis Musiala 67-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

S.Gnabry 71-ąją minutę išsilaisvino iš varžovų gynybos ir atliko smūgį, tačiau Alexanderis Schwolowas apgynė vartus.

Jordanas Larsso 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Pen 01-20 RB Leipzig 21 : 30 Bayern Munich
Šeš 01-21 Bochum 16 : 30 Hertha Berlin
Šeš 01-21 Stuttgart 16 : 30 Mainz
Šeš 01-21 Union Berlin 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 01-21 Wolfsburg 16 : 30 Freiburg
Šeš 01-21 Eintracht Fran… 16 : 30 Schalke 04
Šeš 01-21 FC Cologne 19 : 30 Werder Bremen