WBC liepė E.Spence‘ui ginti čempiono diržą prieš K.Thurmaną ir pritaikė naujas sankcijas rusams bei baltarusiams

2022.11.10 19:14
Errolas Spence'as | Scanpix nuotr.

Errolas Spence'as | Scanpix nuotr.

 Akapulke (Meksika) vyko 60-asis WBC organizacijos suvažiavimas, kuriame paskelbtos naujos sankcijos rusams bei baltarusiams.

WBC pranešė, kad iš savo reitingų išbrauks visus rusus ir baltarusius, atstovaujančius savo šaliai. Išimtys bus pritaikytos tiems rusams bei baltarusiams, kurie yra gavę kitų šalių pilietybes ir atstovauja kitoms valstybėms, taip pat tiems, kurie gimė kitose šalyse ir į Rusiją ar Baltarusiją persikėlė tik vėliau.

WBC taip pat nusprendė oficialiai kreiptis į pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempioną Errolą Spence‘ą ir liepė jam ginti diržą prieš reitingo lyderį amerikietį Keithą Thurmaną. Įdomu tai, kad anksčiau, kai K.Thurmanas buvo pasaulio čempionas, jis nerodė jokio noro kautis su E.Spence‘u. Pastarasis yra minėjęs, kad to nepamiršo ir kad niekada nesuteiktų progos K.Thurmanui, tačiau dabar sklinda gandai, kad čempionas gali pakeisti nuomonę.

Nors E.Spence‘ui kova su K.Thurmanu iš visų dabar galimų variantų tikriausiai būtų pelningiausia, tai nereiškia, kad kitu jo varžovu tikrai taps WBC reitingo lyderis. E.Spence‘as turi 3 organizacijų pasaulio čempiono diržus ir kiekviena iš šių organizacijų jam gali pasiūlyti po privalomąjį varžovą.

Ilgiausiai savo eilės laukia WBA reguliarusis pasaulio čempionas Eimantas Stanionis. Jis jau seniai gavo teisę į kovą su E.Spence‘u, tačiau WBA buvo linkę padaryti amerikiečiui išimtį, nes tikėjosi, kad šis dalyvaus diržų suvienijimo kovoje su Terence‘u Crawfordu. Vėliau jų derybos žlugo, tad E.Stanionis vėl tapo vienu iš pretendentų į kovą su E.Spence‘u.

Anot „Boxing Scene“, E.Stanionis iki lapkričio 16 d. turi pranešti WBA, kas bus kitas jo varžovas. Kitu atveju, jam gali tekti kautis su Vergilu Ortizu jaunesniuoju. Pastarasis yra oficialiai pareikalavęs kovos tiek su E.Stanioniu, tiek su K.Thurmanu.

Svarstoma, kaip WBA pasielgtų tuo atveju, jei E.Spence‘as vietoj E.Stanionio pasirinktų K.Thurmaną ar dar kurį nors varžovą. Realu, kad tada iš E.Spence‘o būtų atimtas diržas ir WBA pagaliau galėtų išpildyti savo planą turėti tik vieną čempioną šioje svorio kategorijoje.

Reikėtų nepamiršti ir IBF reitingo lyderio Jarono „Bootso“ Enniso. Jis taip pat oficialiai kreipėsi į savo organizaciją, kad ši surengtų jo kovą su E.Spence‘u. Visgi, anot „Boxing Scene“, realiau, kad J.Ennisas atsidurs E.Spence‘o ir K.Thurmano „apšildomoje“ kovoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų