F.Mayweatheris atsakė į J.Paulo iššūkį: „Mėgaukis boksu, kol gali, nes sutikus rimtą kovotoją viskas būtų baigta“ (4)

2022.11.10 18:20
Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

 Bokso legenda – 45-erių amerikietis Floydas Mayweatheris – tęsia parodomųjų kovų turą. Jau lapkričio 13 d. Dubajaus „Coca-Cola“ arenoje (Jungtiniai Arabų Emyratai) amerikietis susikaus „youtube“ žvaigžde 25-erių Deji Olatunji, kuris yra žinomas kaip jaunesnysis KSI brolis.

Spaudos konferencijoje prieš kovą F.Mayweatheris buvo paprašytas pakomentuoti „youtuberio“ Jake‘o Paulo pasisakymus. Pastarasis viešai pareiškė, kad nori kautis su F.Mayweatheriu.

„Floydai, aš galiu su tavimi kautis ir tu žinai, kad tai būtų viena didžiausių kovų bokso pasaulyje. Aš galiu mesti svorį iki 175 svarų (79,38 kg – aut. past.), tu gali priaugti iki 165 svarų (74,84 kg – aut. past.). Galėtume užsidirbti po 100 mln. JAV dolerių. Kokią dabar priežastį sugalvosi, dėl ko mes negalime kautis? Tau kažkodėl nerūpėjo, kiek sveria mano brolis, kai ėjai su juo kautis. Kodėl tau parūpo mano svoris? Turbūt nujauti, kas nutiktų mūsų kovoje. Norėčiau išbraukti tą 0 tavo pralaimėjimų grafoje. Tavo kepurę jau atėmiau, dabar noriu atimti ir tą 0. Tu aiškinai, kad būsiu sunaikintas, kai susikausiu ringe su tikru boksininku. Kodėl tas boksininkas negalėtum būti tu? Juk tu geriausias boksininkas istorijoje. Mayweatherį visi vadina išskirtiniu boksininku, bet jis bijo kautis prieš Jake‘ą Paulą. Man vis dar sunku suvokti, kas čia vyksta“, - prieš kurį laiką aiškino J.Paulas.

F.Mayweatherio atsakas buvo trumpas: „Jake‘as ir taip turi problemų (rodo į Tommy Fury – aut. past.). Jis kalba labai daug, bet aš nesu tikras, kad už visas savo kalbas jis yra pasirengęs atsakyti. Jis tiesiog mėgsta aušinti burną. Kai tu pasiekti aukštesnį kovinio sporto lygį, tada viskas pasikeičia. Kol kas jam viskas gerai sekasi ir aš Jake‘ui palinkėčiau mėgautis boksu tol, kol jis nesutiko ringe rimto kovotojo, nes tada jam viskas būtų baigta. Jis nori kautis su manimi? Aišku, kad nori. Juk man tuoj sueis 50 metų“.

F.Mayweatherį šeštadienį „apšildys“ Tysono Fury pusbrolis Tommy Fury, kuris turi nesuvestų sąskaitų su J.Paulu, mat jų kovą teko atšaukti jau du kartus. Kalbama, kad J.Paulas šį turnyrą stebės iš arti, o Tommy Fury jau užsiminė, kad jei sutiks „youtuberį“, tai skels jam antausį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų