FutbolasLT_S02E10: Stankaus politika, rezervinis rinktinės sąrašas ir Gelumbausko daina „Žalgiriui“

2022.11.09 09:45
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Lapkritį „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrybinė grupė pradėjo nuo karščiausios temos – Lietuvos vyrų futbolo rinktinės. Pirmadienį rinktinės kandidatų sąrašą pristatęs laikinasis rinktinės vyriausias treneris Reinhold Breu pareiškė, kad „surinko įdomią komandą“, su kuria Baltijos taurės turnyre „sieks tobulinti savo žaidimą“. Žaidėjų pasirinkimas sukėlė nemenką šurmulį socialiniuose tinkluose, neliko nepastebėtas ir išnykęs buvusiems Lietuvos rinktinės treneriams keltas tikslas – laimėti Baltijos taurę.

Mintimis apie įdomius rinktinės komplektavimo viražus pasidalino ne tik „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai – Evaldas Gelumbauskas, Naglis Miknevičius ir Aurimas Budraitis, bet ir gan aštrų komentarą Lietuvos futbolo Facebook paskyroje surašęs Kauno raj. „Hegelmann“ žaidėjas Lukas Čerkauskas. Anot jo, keista matyti rinktinės kandidatų sąrašuose jaunimo ir mėgėjiškose komandose žaidžiančius futbolininkus, tuo metu kai solidžiai Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujantys žaidėjai kvietimų nesulaukė. Netrumpame pokalbyje Lukas pasisakė ne tik apie žaidėjų pasirinkimą, bet ir apie laikinojo trenerio R. Breu komandai suformuluotą tikslą „mažais žingsneliais eiti į priekį“, kuris, anot jo, futbolininkams nesuteikia jokios motyvacijos ir aiškumo.

Išnarplioję Lietuvos rinktinės rebusą „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai atsisveikino su Vilniaus „Žalgirio“ europiniu sezonu ir vieningai konstatavo, kad žalgiriečių pasirodymas pranoko lūkesčius, o pačių aukščiausių įvertinimų nusipelnė viso žygio UEFA turnyruose metu fantastinį palaikymą LFF stadione kūrę fanai.

Savo ruožtu, nors praėjęs savaitgalis A lygoje buvo paženklintas tik dviem rungtynėmis, tačiau po jų paaiškėjo tik tai, kad „Žalgiris“ laimi net ir tada, kai tų pergalių jiems nelabai reikia. Tuo metu dėl vietų 2023-2024 m. UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose kovojančios A lygos komandos palaiko intrigą ir neskuba veržtis į priekį.

„Futbolo trupinių“ rubrikoje pasveikinimų sulaukė Pirmoje lygoje pirmą vietą užsitikrinusi Alytaus „Dainava“, o kitų spalvų medaliai buvo paskirti Klaipėdos „Neptūnui“ ir Kėdainių „Nevėžiui“. Abejonių liko tik dėl 14 vietą lygoje užimsiančios komandos, bet į visas abejones bus atsakyta jau šį šeštadienį. Trupinių teko ir Antros lygos pirmenybėms, o atskiro paminėjimo nusipelnė fantastiškai rezultatyvus FK „Viltis“ ir Joniškio „Saned“ pasispardymas Finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradiciniai atsakymai į tradicinius žiūrovų klausimus ir pažadas susitikti po pirmųjų Lietuvos rinktinės rungtynių Baltijos taurės turnyre!

 

0:00 Intro. Pozityvas

9:04 Evaldo Gelumbausko daina „Žalgiriui“

10:07 Dar pozityvo

13:40 Įdomi ar „įdomi“ Lietuvos rinktinė?

29:59 L.Čerkauskas: „Vyksta ta pati Stankaus politika“

38:45 Rezervinis rinktinės sąrašas

50:35 „Žalgirio“ atsisveikinimas su Konferencijos lyga

1:23:45 A lyga: nesilpnėjantis „Žalgiris“ ir bekompromisė kova dėl sidabro

1:47:02 I lyga, „Saned“ stovelių vietoje, futsal A lyga

2:04:53 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų