Vokietijoje – „Borussia“ pralaimėjimas prieš „Wolfsburg“ VIDEO

2022.11.08 21:32

Dortmundo „Borussia” Vokietijos „Bundesliga” čempionato rungtynėse 0 – 2 turėjo pripažinti Wolfsburg futbolininkų pranašumą.

Mickey van de Venas 6-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Wolfsburg” į priekį 1:0.

Donyellas Malenas 21-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Koenas Casteelsas atrėmė kamuolį.

Julianas Brandtas 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Youssoufa Moukoko 56-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Raphaelis Guerreiro 74-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą taip ir nepavyko.

Y.Moukoko 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau K.Casteelsas dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Lukas Nmecha rungtynių pabaigoje tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę rezultatu 2:0.

Pen 01-20 RB Leipzig 21 : 30 Bayern Munich
Šeš 01-21 Bochum 16 : 30 Hertha Berlin
Šeš 01-21 Stuttgart 16 : 30 Mainz
Šeš 01-21 Union Berlin 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 01-21 Wolfsburg 16 : 30 Freiburg
Šeš 01-21 Eintracht Fran… 16 : 30 Schalke 04
Šeš 01-21 FC Cologne 19 : 30 Werder Bremen