Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Latvijoje baigėsi Baltijos šalių plaukimo čempionatas ir jaunučių mačas. Baltijos čempionate užtikrintai triumfavo Lietuvos komanda.

Antrąją varžybų dieną lietuviai suaugusių varžybose iškovojo 10 pirmų vietų. Geriausiais varžybų plaukikais tapo latvis Nikolajus Maskalenko (880 FINA taškai), Giedrius Titenis (837 tšk.) ir Povilas Strazdas (825 tšk.).

Baltijos šalių jaunučių plaukimo mače nugalėjo Estija.

Antros dienos prizininkai tarp suaugusių:

50 m laisvu stiliumi, moterys

1. Gabriela Nikitina (Latvija) 26.60

2. Eva Gliožerytė 26.99

3. Roberta Kuzaitė 27.70

50 laisvu stiliumi, vyrai

1. Pavelas Gribovskis (Latvija) 23.95

2. Jevgenijus Rogožinas 24.02

2. Jevgenijus Visockis (Latvija) 24.02

100 m krūtine, moterys

1. Alona Ribakova (Latvija) 1:12.01

2. Viktorija Valiūtė 1:14.00

3. Goda Overlingaitė 1:14.39

100 m krūtine, vyrai

1. Giedrius Titenis 1:02.01

2. Nikolajus Maskalenko (Latvija) 1:02.80

3. Paulius Grigaliūnas 1:03.51

200 m nugara, moterys

1. Ugnė Mažutaitytė 2:20.01

2. Sigrid Sepp (Estija) 2:21.51

3. Renate Tomilova (Latvija) 2:23.97

200 m nugara, vyrai

1. Gytis Stankevičius 2:04.70

2. Eimantas Milius 2:04.90

3. Eduardas Lismanis (Latvija) 2:11.51

100 m peteliške, moterys

1. Moonia Lipard (Estija) 1:04.71

2. Giedrė Grigonytė 1:04.78

3. Beatričė Kanapienytė 1:05.25

100 m peteliške, vyrai

1. Deividas Margevičius 54.58

2. Danas Rapšys 54.60

3. Janis Saltanis (Latvia) 55.45

200 m laisvu stiliumi, moterys

1. Eva Gliožerytė 2:09.68

2. Kertu Ly Alnek (Estija) 2:10.52

3. Simona Raudonytė 2:11.57

200 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Povilas Strazdas 1:50.01

2. Jonas Zakarauskas 1:55.14

3. Matas Lataitis 1:57.92

400 m kompleksiniu būdu, moterys

1. Viktė Labanauskaitė 5:10.63

2. Sindija Silina (Latvija) 5:17.28

3. Alina Taran 5:18.90

400 m kompleksiniu būdu, vyrai

1. Edgaras Štura 4:37.44

2. Emilis Pone (Latvija) 4:42.61

3. Deividas Grigalionis 4:43.91

50 m nugara, moterys

1. Sigrid Sepp (Estija) 30.84

2. Ugnė Mažutaitytė 31.24

2. Renate Tomilova (Latvija) 31.73

50 m nugara, moterys

1. Ralfas Trbuncovas (Estija) 26.63

2. Antonas Voitovas (Latvija) 27.03

3. Endri Vinteris (Estija) 27.05

Estafetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu, moterys

1. Lietuva-1  4:22.60

2. Latvija-1  4:24.05

3. Estija  4:26.81

Estafetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu, vyrai

1. Lietuva-1  3:47.13

2. Lietuva-2  3:51.66

3. Latvija-1  3:53.48

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų