„Sportas.lt“ portale – lapkričio mėnesio komentatorių konkursas! (5)

2022.11.08 17:29
„Sportas.lt“ konkursas | Organizatorių nuotr.

„Sportas.lt“ konkursas | Organizatorių nuotr.

  „Sportas.lt“ portalas tęsia konkursus savo lankytojams, kurių metu sporto sirgaliai gali laimėti puikius prizus.

Visą lapkričio mėnesį „Sportas.lt“ portale vertinsime geriausius komentarus, o vienas iš daugiausiai vertingų komentarų parašęs komentatorius laimės pagrindinį prizą – mobilų telefoną „One Plus Nord 2T 5G“.

Geriausius komentarus vertins „Sportas.lt“ redakcija, tačiau didelį patariamąjį balsą turi ir visi portalo lankytojai. Šalia kiekvieno komentaro yra galimybė jį įvertinti teigiamai arba neigiamai, o tai bus didelė pagalba atrenkant geriausius ir vertingiausius „Sportas.lt“ komentarus.

Prizo laimėtojas paaiškės gruodžio 2-ą dieną.

Negana to, geriausių komentarų autoriams skirsime ir papildomus prizus – „Go3“ sporto paketo 1 mėnesio prenumeratas! Lapkričio 22-ą paskelbsime 5 pirmų trijų lapkričio savaičių geriausius komentarus, o gruodžio 2-ą dienomis – dar 5 antros lapkričio pusės nugalėtojus.

Su konkurso laimėtojais bus susisiekta asmeniškai „Sportas.lt“ registruotu el. pašto adresu. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą informaciją apie prizo gavimo sąlygas per 36 val. po laimėjimo paskelbimo, laimėtojas praranda teisę į prizą.

Kviečiame visus portalo lankytojus registruotis, prisijungti ir kartu kultūringai ir pagarbiai aptarti karščiausias sporto naujienas!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų