-

Italijoje E.Dubickas pelnė dublį, A.Žulpa tapo Kazachstano vicečempionu kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.11.06 20:44
Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Italijos „Serie C“ lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Edgaras Dubickas, o jo atstovaujamas „Pordenone“ klubas net 5:0 sutriuškino „Lecco“ klubą.

Šiose rungtynėse E.Dubickas žaidė 68 minutes ir per jas pelnė du įvarčius. Pirmą įvartį lietuvis pelnė 11 minutę puikiu smūgiu iš toli, o dublį puolėjas pasiekė 42 minutę pasižymėdamas iš arti. Po jo antrojo įvarčio „Pordenone“ pirmavo 3:0.

Galiausiai po šios pergalės „Pordenone“ klubas su 23 taškais pakilo į pirmą lygos vietą.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos runtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys praleido vieną įvartį, o jo atstovaujamas Veronos „Virtus“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sangiuliano City“ klubu.

Italijos „Serie A“ lygoje vartininkas Marius Adamonis liko ant suolo, o jo atstovaujamas Romos „Lazio“ klubas laimėjo miesto derbį prieš „Roma“ rezultatu 1:0.

Kazachstano „Premier“ lygoje sezoną užbaigė Artūras Žulpa su „Aktobe“ klubu. Dėl čempionų titulo kovojusi „Aktobe“ visgi liko antroje vietoje, nors ir paskutinėse sezono rungtynėse 4:1 nugalėjo Almatos „Kairat“ žaidėjus.

A.Žulpa šiose rungtynėse žaidė 74 minutes per kurias ir buvo įmušti visi įvarčiai.

Po šios pergalės „Aktobe“ su 52 taškais liko antroje vietoje, nes juos vienu tašku aplenkė „Astana“ klubas, kuris paskutinėse sezono rungtynėse 3:2 palaužė Karagandos „Šakhtar“ žaidėjus.

Tuo metu pralaimėjimu sezoną Kazachstane užbaigė „Atyrau“ klubas su Domantu Antanavičiumi. Pasutinėse sezono rungtynėse lietuvis žaidė 69 minutes, o jo atstovaujamas „Atyrau“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Aksu“ klubui.

Slovėnijos čempionate skaudų pralaimėjimą patyrė „Mura“ klubas, kuris išvykoje net 1:5 nusileido „Maribor“ klubui. „Mura“ saugas Domantas Šimkus žaidė startinėje sudėtyje. Lietuvis žaidė 70 minučių, o 58 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Rumunijos lygoje Modestas Vorobjovas žaidė nuo 84 minutės ir su „Chindia“ klubu išvykoje 1:0 nugalėjo „Hermannstadt“ klubą.

Sekmadienį Latvijos lygoje Kristupas Keršys žaidė 66 minutes, bet lietuvio ginamas „Metta/LU“ klubas 2:3 nusileido „Daugavpils“ ekipai. Lietuvis 27 rungtynių minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Kitose Latvijos pirmenybių rungtynėse ant suolo liko vartininkas Vytautas Černiauskas, o jo atstovaujamas Rygos RFS klubas Rygos su „Liepaja“ ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0.