„KOK'104 Mega Series“ kovų turnyras: M.Pultaražinskas po papildomo raundo apgynė čempiono diržą lietuviai iškovojo daug pergalių greičiau nei per minutę (13)

2022.11.05 23:57
Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune įvyko kovos menų turnyras „KOK‘104 Mega Series“, kuriame pasirodė kovotojai iš aštuonių šalių bei įvyko viena titulinė dvikova.

Pagrindinėje vakaro kovoje dėl puslengvio svorio kategorijos (iki 65 kg) čempiono titulą apgynė Matas Pultaražinskas, kuris po šešių raundų (penki + papildomas) teisėjų sprendimu įveikė Ispanijos čempioną, dukart Norvegijos čempioną, WKN pasaulio čempioną, WBC ir IMC Skandinavijos čempioną Simonžą Santaną.

Po kovos S.Santana prakalbo apie tai, kad M.Pultaražinskas nepasiekė čempioniškos svorio ribos ir svėrė 66,7 kg, tačiau kova dėl čempiono titulo vis vien vyko. Jis taip pat nesutiko dėl papildomo raundo skyrimo ir teigė, kad kova turėjo baigtis per penkis raundus.

Pirmoje turnyro dalyje lietuviai tiesiog talžė savo varžovus: Mantas Kodratavičius vos per 10 sekundžių įveikė 16 metų vyresnį Moldovos kovotoją Nicolą Garbuzą, Vitoldas Jagėlo antrame raunde susitvarkė su kartvelu Nika Khelaidze, Erikas Golubovskis vos kiek daugiau nei per minutę privertė pasiduoti suomį Jussi Pirttikangą, Nauris Lukošiūnas per 41 sekundę sutriuškino rumuną Nicola Iksari, o Tomas Pakutinskas vos per 13 sekundžių susitvarkė prieš kartvelą Soslaną Gasijevą.

Antroje turnyro dalyje dviejų jaunuolių dvikovoje Edvinas Šalkovskis per kiek daugiau nei minutę techniniu nokautu įveikė Evaldą Baleišį, , Samuelis Šorochovas vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo portugalą Bruno Brogesą, Gustas Dimša skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Arnestą Naujoką, Mindaugas Narauskas per kelias minutes susitvarkė su portugalu Thiago Mendesu, Vitas Karosas vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo lenką Jakubą Kwasniewskį, Ignas Barysas antrą kartą karjeroje nugalėjo lenką Filiipą Ržadeką, o traumą patyręs ir viena ranka kovojęs Mantas Rimdeika skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Serbijos ir Vokietijos pilietybes turintį Saša Polugičių.

Turnyro eiga
M.Pultaražinskas apgynė KOK čempiono titulą!

Kova dėl čempiono titulo buvo gana lygi, kurioje abu kovotojai turėjo savų momentų. M.Pultaražinskas atliko daug tikslių ir smūgių smūgių į korpusą, taip pat dažnai naudojosi keliu, tuo tarpu S.Santana atakavo lietuvio šlaunis, kurios gerokai paraudonavo. Tiksint paskutinėms sekundėms nei vienas kovotojas neparodė daugiau iniciatyvos, o teisėjai nusprendė, kad po penkių raundų nugalėtojas nepaaiškėjo ir paskelbė papildomą raundą.

S.Santana buvo labai nepatenkintas šiuo sprendimu ir dar ilgai kalbėjosi su ringo teisėju bei purtė galvą.

Papildomame raunde S.Santana atliko daug žemų spyrių, tačiau M.Pultaražinskas buvo tikslesnis ir universalesnis bei šventė pergalę vieningu teisėjų sprendimu!

Po kovos S.Santana kalbėjo apie tai, jog M.Pultaražinskas nebuvo pasiekęs čempioniško svorio, taip pat nesuprato, kodėl prireikė šeštojo raundo, jeigu jau po penkių raundų turėjo būti paskelbtas nugalėtojas.

Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Simonas Santana (Norvegija) – Matas Pultaražinskas (Lietuva)

Jau netrukus išvysime paskutinę vakaro kovą, kurioje dėl KOK čempiono diržo susikaus 35-erių metų S.Santana ir 22-ejų M.Pultaražinskas.

M.Rimdeikos pergalė!

Pirmą kartą nuo 2018 m. į ringą žengęs M.Rimdeika ne kartą šioje kovoje parodė, kad turi problemų su dešiniuoju bicepsu ir didžiąją kovos dalį dirbo tik su kaire ranka. Nepaisant to, gerokai mažesnio svorio M.Rimdeika net ir viena ranka sugebėjo spausti varžovą, o S.Polugičius nesugebėjo išnaudoti lietuvio traumos. Nors trečiojo raundo pabaigoje S.Polugičius dar atliko keletą tikslių smūgių, tačiau du teisėjai iš trijų skyrė pergalę M.Rimdeikai.

Saša Polugičius ir Mantas Rimdeika | „Stop“ kadras

Saša Polugičius ir Mantas Rimdeika | „Stop“ kadras

Saša Polugičius (Vokietija) – Mantas Rimdeika (Lietuva)

Netrukus į ringą žengs S.Polugičius ir M.Rimdeika. Tai yra priešpaskutinė vakaro kova.

I.Baryso pergalė!

Pirmasis raundas visiškai priklausė I.Barysui, kuris atliko puikius smūgius tiek rankomis, tiek kojomis. F.Ržadekas pirmame raunde atliko labai mažai smūgių ir didesnės žalos lietuviui nepadarė. Antrame raunde F.Ržadeko kairė koja jau buvo itin raudona, tačiau jis net ir sugerdamas I.Baryso smūgius sugebėjo atstovėti. Trečiame raunde jau ir F.Ržadekas sugebėjo prasibrauti pro lietuvio gynybą bei atlikti tikslių smūgių. Kaip ir pirmoje tarpusavio kovoje, F.Ržadekas sugebėjo atsilaikyti visus tris raundus, bet vieningu teisėjų sprendimu pergalę šventė I.Barysas.

Po kovos I.Barysas teigė, kad Lenkijos kovotojas pasirodė kaip gladiatorius ir atlaikė visus lietuvio smūgius.

Ignas Barysas | „Stop“ kadras

Ignas Barysas | „Stop“ kadras

Filipas Ržadekas (Lenkija) – Ignas Barysas (Lietuva)

Į ringą netrukus žengs I.Barysas, kuris stos į kovą su F.Ržadeku!

V.Karoso pergalė!

Jau keliaudamas į ringą V.Karosas slystelėjo ir kiek prasikirto koją, kuri pradėjo kraujuoti. Kova pradžioje buvo apylygė, tačiau praėjus pusantros minutės V.Karosas sugebėjo stipriais smūgiais pasiųsti varžovą į pirmą nokdauną. Nors V.Karosas skubėjo kuo greičiau užbaigti kovą, tačiau Lenkijos kovotojas suspėjo atsigauti ir užbaigė raundą. Antrame raunde V.Karosas tęsė dominavimą, puikiai smūgiavo tiek kojomis, tiek keliais, tiek ir rankomis, o pačioje raundo pabaigoje pataikė itin tikslų smūgį, po kurio varžovas kiek susvyravo. V.Karosas ir trečiame raunde pasirodė sėkmingiau ir tiksliau, o teisėjai nei kiek neabejojo ir skyrė lietuviui pergalę vieningu sprendimu.

Po kovos V.Karosas atskleidė, kad susilaužė riešą ir šioje kovoje jis galėjo kovoti tik viena ranka. Jis taip pat patvirtino, kad eidamas į ringą susižeidė ir koją, todėl daugiausiai naudojo tik vieną koją.

V.Karosas taip pat teigė, kad norėtų kovoti dėl čempiono titulo arba išbandyti save kikbokso kovoje su MMA pirštinėmis.

Vitas Karosas | „Stop“ kadras

Vitas Karosas | „Stop“ kadras

Jakubas Kwasniewski (Lenkija) – Vitas Karosas (Lietuva)

Netrukus į ringą žengs J.Kwasniewski ir V.Karosas.

M.Narausko pergalė!

M.Narauskas nuo pat kovos pradžios puikiai naudojosi keliais ir jau po kelių minučių pasiuntė varžovą į nokdauną, o galiausiai ir iškovojo pergalę techniniu nokautu.

Greičiausiai T.Mendesas patyrė skruostikaulio traumą.

Thiago Mendesas | „Stop“ kadras

Thiago Mendesas | „Stop“ kadras

Thiago Mendesas (Portugalija) – Mindaugas Narauskas (Lietuva)
Thiago Mendesas (Portugalija) – Mindaugas Narauskas (Lietuva)

Netrukus į ringą žengs KOK čempionas M.Narauskas, kuris susikaus su norvegu T.Mendesu, tačiau šioje kovoje diržas nefigūruoja.

G.Dimšos pergalė!

Vyko gana lygi kova, kurioje abu kovotojai turėjo savo progų. Antrame raunde buvo prakirstas G.Dimšos antakis, iš kurio liejosi kraujas į akį. Trečiame raunde kiek tikslesnis buvo G.Dimša, kurio pergalę matė du iš trijų teisėjų.

Gustas Dimša | „Stop“ kadras

Gustas Dimša | „Stop“ kadras

Arnestas Naujokas (Lietuva) – Gustas Dimša (Lietuva)

Netrukus į ringą žengs A.Naujokas ir G.Dimša.

S.Šorochovo pergalė!

B.Brogesas kovą pradėjo kiek pasyviai, o S.Šorochovas spaudė varžovą. Antrojo raundo pabaigoje S.Šorochovas pasiuntė portugalą į nokdauną, tačiau užbaigti kovos anksčiau laiko nepavyko. Trečiame raunde aktyvus buvo ir R.Brogesas, tačiau S.Šorochovas buvo tikslesnis ir buvo paskelbtas nugalėtoju.

Samuelis Šorochovas | „Stop“ kadras

Samuelis Šorochovas | „Stop“ kadras

Bruno Brogesas (Portugalija) – Samuelis Šorochovas (Lietuva)

Į ringą po 15 minučių žengs B.Brogesas ir S.Šorochovas ir oficialiai bus pradėta antroji turnyro dalis.

E.Šalkovskio pergalė!

Dviejų jaunuolių profesionalus debiutas truko vos kiek daugiau nei minutę – „Sparta Gym“ atstovas E.Šalkovskis keliais ir smūgiais rankomis pasiuntė varžovą į nokdauną, kuris galiausiai baigėsi techniniu nokautu ir E.Šalkovskio pergale vos kiek daugiau nei per minutę.

Edvinas Šalkovskis | „Stop“ kadras

Edvinas Šalkovskis | „Stop“ kadras

Paankstinta antroji turnyro dalis

Antroji turnyro dalis prasideda jau už kelių akimirkų!

Laukiame antrosios dalies

Dabar bus pertrauka, o nuo 21.00 val. prasidės antroji turnyro dalis, kurią atidarys Evaldas Beleišis (Lietuva) ir Edvinas Šalkovski (Lietuva).

T.Pakutinsko pergalė!

Po labai greitų dviejų smūgių keliu, T.Pakutinskas pargriovė varžovą ir paleido smūgių krušą. Varžovas jau buvo už ringo virvių ribos, o teisėjas nutraukė kovą vos po 13 sekundžių nuo jos pradžios!

Tomas Pakutinskas | „Stop“ kadras

Tomas Pakutinskas | „Stop“ kadras

Soslanas Gasijevas (Sakartvelas) – Tomas Pakutinskas (Lietuva)

Netrukus prasidės paskutinioji pirmosios dalies kova tarp S.Gasijevo ir T.Pakutinsko.

S.Maslobojevo pasirodymas ringe

Ringe pasirodęs Sergejus Maslobojevas pranešė, kad planuoja pasirodyti gruodį Lietuvoje vyksiančiame KOK turnyre!

N.Lukošiūno pergalė!

MMA kovoje debiutuojantis N.Lukošiūnas vos per 41 sekundę smūgių kruša pavaišino varžovą ir teisėjas buvo priverstas nutraukti kovą!

Nauris Lukošiūnas | Organizatorių nuotr.

Nauris Lukošiūnas | Organizatorių nuotr.

E.Golubovskio pergalė!

E.Golubovskis vos per 1 min. ir 20 sek. atliko smaugimo veiksmą ir privertė varžovą pasiduoti!

Erikas Golubovskis | „Stop“ kadras

Erikas Golubovskis | „Stop“ kadras

Jussi Pirttikangas (Suomija) – Erikas Golubovskis (Lietuva)

Netrukus prasidės trečioji vakaro kova, kurioje susikaus 39-erių J.Pirttikangas ir 21-erių E.Golubovskis.

V.Jagėlo pergalė!

Kova greitai persikėlė į parterį, kuriame viršutinę poziciją užėmė V.Jagėlo. Pirmame raunde abu kovotojai turėjo savų momentų, o raundui pasibaigus N.Khelaidze sunkiai gaudė orą. Antrame raunde ir vėl kova vyko parteryje, kuriame abu kovotojai išnaudojo daug jėgų. Likus minutei iki raundo pabaigos V.Jagėlo paleido smūgių krušą į gulintį varžovą ir teisėjas buvo priverstas nutraukti kovą.

Vitoldas Jagėlo | „Stop“ kadras

Vitoldas Jagėlo | „Stop“ kadras

Nika Khelaidze (Sakartvelas) – Vitoldas Jagėlo (Lietuva)

Netrukus prasidės antroji turnyro kova.

M.Kondratavičiaus pergalė!

Kova truko mažiau nei 10 sekundžių ir M.Kodratavičius keliu pasiuntė varžovą ant žemės bei paleido smūgių krušą, po kurios teisėjas nieko nelaukęs nutraukė kovą!

Mantas Kondratavičius | „Stop“ kadras

Mantas Kondratavičius | „Stop“ kadras

Šou prasidėjo

Šiuo metu ringo merginos atlieka savo programą.

KOK | „Stop“ kadras

KOK | „Stop“ kadras

Skelbiama renginio pradžia

Jau netrukus į ringą žengs pirmieji kovotojai - 38-erių Nicolai Garbuzas (Moldova) ir 22-ejų Mantas Kodratavičius (Lietuva)

„KOK‘104 Mega Series“:

Simonas Santana (Norvegija) – Matas Pultaražinskas (Lietuva) | dėl KOK pasaulio -65 kg svorio kategorijos čempiono titulo, 5x3 min. – M.Pultaražinsko pergalė vieningu teisėjų sprendimu po papildomo raundo.

Saša Polugičius (Vokietija) – Mantas Rimdeika (Lietuva) | KOK taisyklės, +95 kg, 3x3 min. – M.Rimdeikos pergalė skirtingu teisėjų sprendimu.

Filipas Ržadekas (Lenkija) – Ignas Barysas (Lietuva) | KOK taisyklės, -69 kg, 3x3 min. – I.Baryso pergalė vieningu teisėjų sprendimu.

Jakubas Kwasniewski (Lenkija) – Vitas Karosas (Lietuva) | KOK taisyklės, -67 kg, 3x3 min. – V.Karoso pergalė vieningu teisėjų sprendimu.

Thiago Mendesas (Portugalija) – Mindaugas Narauskas (Lietuva) | KOK taisyklės, -70 kg, 3x3 min. – M.Narausko pergalė pirmame raunde techniniu nokautu.

Arnestas Naujokas (Lietuva) – Gustas Dimša (Lietuva) | KOK taisyklės, -71 kg, 3x3 min. – G.Dimšos pergalė skirtingu teisėjų sprendimu.

Bruno Brogesas (Portugalija) – Samuelis Šorochovas (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, -73 kg, 3x3 min. – S.Šorochovo pergalė vieningu teisėjų sprendimu.

Evaldas Beleišis (Lietuva) – Edvinas Šalkovski (Lietuva) | KOK taisyklės, -91 kg, 3x3 min. – E.Šalkovskio pergalė pirmame raunde techniniu nokautu.

„MMA Bushido 2022 in Kaunas“:

Soslanas Gasijevas (Sakartvelas) – Tomas Pakutinskas (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, +93 kg, 3x5 min. – T.Pakutinsko pergalė pirmame raunde techniniu nokautu

Nicola Iksari (Rumunija) – Nauris Lukošiūnas (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, -70 kg, 3x5 min. – N.Lukošiūno pergalė pirmame raunde techniniu nokautu.

Jussi Pirttikangas (Suomija) – Erikas Golubovskis (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, -85 kg, 3x5 min. – E.Golubovskio pergalė pirmame raunde smaugimo veiksmu.

Nika Khelaidze (Sakartvelas) – Vitoldas Jagėlo (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, -73 kg, 3x5 min. – V.Jagėlo pergalė antrame raunde techniniu nokautu.

Nicolai Garbuzas (Moldova) – Mantas Kodratavičius (Lietuva) | „MMA Bushido“ taisyklės, -88 kg, 3x5 min. – M.Kondratavičiaus pergalė techniniu nokautu

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų