„B Tribūna“ apie A.Butkevičių: „Mūsų sektoriuje plojimais norintys pasitikti Arną nelaukiami“ (3)

2022.11.04 13:03
Arnas Butkevičius | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Arnas Butkevičius | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ komandos sirgalių grupė „B Tribūna“ išsakė savo poziciją dėl artėjančių rungtynių prieš Kauno „Žalgirio“ komandą.

Jie savo sektoriuje nelaukia žmonių, kurie ruošiasi paploti buvusiam „Ryto“ kapitonui Arnui Butkevičiui. Puolėjas nuo šio sezono žaidžia „Žalgirio“ komandos gretose.

„Tai bus, ko gero, kontraversiškiausias pastarojo laiko postas mūsų paskyroje, tačiau norime pasisakyti ne tik dėl jaučiamos pareigos, bet ir matant visą sukurtą burbulą nuo pat perėjimo pradžios.

Mūsų visa bendruomenės veikla yra grįsta ideologija, kurioje „Ryto“ klubas ir JBR spalvos yra viskas. Ir joks žaidėjas niekada nebus aukščiau jų. Galime prisiminti anglų posakį atėjusį iš futbolo: „Užrašas ant marškinėlių priekio yra svarbesnis už pavardę ant nugaros.“

Turbūt iškart supratote, kad visa tai apie Arno perėjimą. Visi žinojome, jog tai krepšininkas – profesionalas, puikiai atlikęs savo darbą Vilniuje, ką visada pabrėždavo komandos treneriai ar komandos draugai, tačiau neturintis didelių emocinių ryšių su „Ryto“ spalvomis.

Vis tik nei skambių frazių apie klubą ar sirgalius nėra pasakyta, nei aktyvesnio bendravimo kaip su Mareku ar Antanu „B Tribūna“ nėra turėjusi. Pats perėjimas tikrai nebuvo netikėtas ar stebinantis, bet daug labiau stebino ir erzino kas vyko po to.

Iš savo pusės norime pabrėžti, jog titulų gali būti kiek nori, o krepšininkas gali būti ypatingai geras, tačiau „lengvas ir savaime suprantamas sprendimas“ pereiti į didžiausio priešo stovyklą jokiais būdais nėra legendos statuso ar pagarbos vertas poelgis.

Istorijoje nė vienas „Žalgirio“ žaidėjas „Ryto“ fanų nebuvo sutiktas plojimais. Tai yra nepagarba kiekvienam fanui atiduodančiam visą save šiam klubui. Iš mūsų to nebus. Kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir išreikšti padėkas rinktinėje ar asmeniškai, tačiau mūsų sektoriuje plojimais norintys pasitikti Arną nebus laukiami. Garbė buvo žaisti už „Rytą“, laimėti LKL ir būti brangiausiai apmokamu klubo žaidėju. Dabar Arnas bus sutiktas kaip ir visi „Žalgirio“ žaidėjai“, – rašė Vilniaus klubo sirgaliai.

Rungtynės sekmadienį Vilniuje startuos 17.20 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų