Z.Ibrahimovičius: „Likęs PSG klube K.Mbappe padarė didelę klaidą“ (1)

Kylian Mbappe | Scanpix nuotr.
„AC Milan“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius sukritikavo PSG puolėją Kylianą Mbappę už sprendimą likti Prancūzijos komandoje.
Priminsime, kad šią vasarą futbolininkas galėjo tapti laisvuoju agentu ir persikelti į Madrido „Real“, tačiau nusprendė likti Paryžiuje.
„Mbappe priėmė neteisingą sprendimą dėl savo karjeros, likęs PSG. Dabar jis kelia save aukščiau klubo, tačiau nesupranta, kad niekada nebus svarbesnis už komandą“, – sakė Z.Ibrahimovičius „Canal+“.
Z.Ibrahimovičius žaidė PSG ekipoje 2012-2016-aisiais. Per tą laiką švedas spėjo tapti rezultatyviausiu visų laikų PSG žaidėju, tačiau vėliau jį aplenkė Edinsonas Cavani ir K.Mbappe.
FIFA pasaulio klubų taurės atrinktas rungtynes kasdien, 21:50 stebėkite per TV3, o visas jas parodys Go3.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.