Kritikos dėl pasirinkto varžovo sulaukęs T.Fury iškeikė „youtuberį“: „Tau, asile, interviu nebedalinsiu“ (4)

2022.11.01 21:17
Tysono Fury interviu | „Stop“ kadras

Tysono Fury interviu | „Stop“ kadras

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury gruodžio 3 d. „Tottenham Hotspur“ stadione Didžiojoje Britanijoje susirems su kitu šios šalies atstovu Dereku Chisora.

Toks T.Fury sprendimas suglumino bokso gerbėjus. Manyta, kad čempionas kausis su Oleksandru Usyku ar bent jau Anthony Joshua, tačiau jis pasirinko vos 14-ą vietą WBC reitinge užimantį varžovą, kurį jau du kartus yra nugalėjęs.

Neseniai „True Geordie“ pakalbino T.Fury savo „youtube“ kanale ir uždavinėjo čempionui nepatogius klausimus apie keistą varžovo pasirinkimą. Susierzinęs T.Fury iš pradžių bandė aiškinti, kodėl pasirinko D.Chisorą, o vėliau pradėjo įžeidinėjimų tiradą.

„Kad ir ką tu ar kiti žmonės aiškintų, Chisora bokse ir koviniame sporte pasiekė daugiau, nei 10 tokių vyrų kaip tu kada nors galėtų pasiekti. Dėl kelių jo patirtų pralaimėjimų aš tau neleisiu menkinti Chisoros. Juk Chisora šioje eroje kovėsi su beveik visais geriausiais boksininkais.

Yra kaip yra. Aš kausiuosi su Chisora ir jei tu nenori matyti tokios kovos, tai ir nežiūrėk. Jei nori žiūrėti, tai žiūrėk. Jei nenori pirkti bilieto į kovą, tai ir nepirk. Jei nori, kaip dabar 50-60 tūkst. žmonių, tai pirk bilietą. Aš negaliu leisti tokiam žmogui kaip tu, kuris turbūt neturėjo nė vienos kovos gyvenime, taip menkinti Chisorą, kuris priimdavo visus iššūkius“, - sakė T.Fury.

Galiausiai „True Geordie“ padėkojo T.Fury už pokalbį, o šis, prieš išjungdamas kamerą, išsiliejo: „Manau, kad tu esi pusgalvis. Su tokiu asilu kaip tu daugiau nebendrausiu. Barzdotas ir plikas idiotas. Pabučiuok mano k******, pa****** p****** , šūdo gabale“.

„Queensberry Promotion“ skelbė, kad T.Fury ir D.Chisoros kova Didžiojoje Britanijoje jau dabar sulaukė didžiulio susidomėjimo, nes yra parduota 50 tūkst. bilietų. Beveik neabejojama, kad iki renginio pradžios bus parduoti visi bilietai.

Pats T.Fury iki šiol pasauliui bando įrodyti, kad D.Chisora yra ne prastesnis varžovas už O.Usyką: „Usykas Joshua nugalėjo gana lengvai, o Chisora su Usyku kovėsi labai atkakliai. Tai buvo viena iš tų „50 prieš 50“ kovų. Jei sakote, kad Chisora niekam tikęs, tada toks yra ir Usykas, nes aš manau, kad jie yra to paties lygio kovotojai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų