Boikotą pradėjęs M.Verstappenas: „Vienas žmogus mano atžvilgiu elgėsi labai nepagarbiai“

2022.10.31 20:38
Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

 Dukart „Formulės 1“ pasaulio čempionas olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“) sekmadienį Meksikoje ne tik džiaugėsi rekordine – 14-a – pergale per vieną sezoną, bet ir paaiškino, kodėl ėmė boikotuoti „Sky Sports“ žurnalistus.

Pasirodo, M.Verstappenui užkliuvo Tedo Kravitzo pasisakymai. Jis neseniai pareiškė, kad britas Lewisas Hamiltonas 2021 m. sezono pabaigoje buvo „apvogtas“, kai M.Verstappenas kontroversiškomis aplinkybėmis iškovojo titulą. Tokios kalbos įsiutino olandą.

„Visą šį sezoną jie su manimi elgėsi nepagarbiai, ypač tai pasakytina apie vieną jų darbuotoją. Atėjo toks laikas, kai mano kantrybė baigėsi ir aš su tuo nebesitaikstysiu. Socialiniuose tinkluose atmosfera ir taip yra toksiška, o tokiais komentarais įtampa tik dar labiau kurstoma. Sprendimą priėmiau ne dėl kažko, kas nutiko šį lenktynių savaitgalį, o dėl jų elgesio viso sezono metu. Nepagarba jaučiu kiekvieną dieną, o ypač tai pasakytina apie vieną žmogų. Jei tu man nuolat rodysi nepagarbą, tai vieną dieną mano kantrybė baigsis. Dėl to ir nustojau atsakinėti į jų klausimus“, - „De Telegraaf“ aiškino M.Verstappenas.

„Red Bull“ komanda pranešė, kad tokį savo lyderio sprendimą visiškai palaiko.

„Komentatoriams ir žurnalistams reikėtų surasti tam tikrą balansą. Taip, kartais jie pateikia tikrai gerų įžvalgų, bet kartais tiesiog vaikosi antraščių. Mes šiuo atveju esame vieningi ir norime parodyti pavyzdį, jog kai kurių dalykų toleruoti negalima. Tai galioja ne tik „Sky“ kanalui Anglijoje, tai galioja ir vokiečių bei italų „Sky“. Nė vienas mūsų komandos narys su jais nebendravo visą savaitgalį. Kai prasideda kaltinimai titulo vagyste, susidaro įspūdis, kad tam tikra žiniasklaidos priemonė nėra objektyvi. Tiek Maxą, tiek mus visus tokie pasisakymai įžeidė“, - tikino „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris.

Tiesa, Ch.Horneris pažymėjo, kad kituose sezono etapuose komandos nariai jau bendraus su „Sky“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų