Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. 66 min.
Copa America
Kanada
1
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Tautietį gyręs E.Kavaliauskas: „Norėčiau pamatyti, kaip Stanionis nugali Spence‘ą“ (4)

2022.10.28 19:03
Egidijus Kavaliauskas ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

Egidijus Kavaliauskas ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

 Prieš kurį laiką buvo skelbta, kad pusvidutinio svorio kategorija pagaliau turėtų sulaukti neginčijamo pasaulio čempiono ir amerikiečiai Terence‘as Crawfordas ir Errolas Spence‘as iš esmės susitarė dėl kovos detalių. Visgi, praėjusį penktadienį paaiškėjo, kad T.Crawfordas (38-0, 29 nokautai) gruodžio 10-ą dieną susikaus su Davidu Avanesyanu (29-3, 17 nokautų), kurį dar 2018 m. techniniu nokautu nugalėjo Egidijus Kavaliauskas.

Lietuvis, kovojęs tiek su T.Crawfordu, tiek su D.Avanesyanu, pasidalino savo prognozėmis apie tai, kaip ši kova galėtų baigtis.

„Manau, kad Crawfordas laimės kovą anksčiau laiko. Avanesyanas turbūt turės keletą neblogų raundų kovos pradžioje. Jis nėra prastas boksininkas. Jis turi kovotojo širdį ir šitoje kovoje atiduos visas jėgas, tačiau vis tiek manau, kad Crawfordas baigs kovą anksčiau laiko. Crawfordas yra protingas vyrukas. Jis raundas po raundo tave alina, pasižymi aukštu bokso intelektu ir labai protingai elgiasi ringe. Net jei jis pralaimi porą pirmųjų kovos raundų, tai nieko nereiškia. Per tą laiką jis tave išstudijuoja, supranta tavo kovos stilių ir planą bei pastebi spragas. Vėlesniuose raunduose jis pasinaudoja tavo klaidomis ir taip laimi kova. Crawfordas išties yra didis čempionas“, - „Esnews“ pasakojo E.Kavaliauskas.

Jei T.Crawfordas jau gali ruoštis kitai kovai, tai E.Spence‘o ateitis lieka neaiški. Kovų su juo reikalauja Keithas Thurmanas, Jarronas Ennisas ir Eimantas Stanionis. Iš šios trijulės ilgiausiai savojo šanso laukia E.Stanionis ir E.Kavaliauskas pažymi, jog norėtų, kad tautietis gautų progą kautis su E.Spence‘u.

„Tikiuosi, kad ta kova bus paskelbta. Mane tokia kova labai domintų. Norėčiau pamatyti, kaip Stanionis nugali Spence‘ą. Jis mano tautietis. Jis jaunas, kietas ir labai stiprus vyrukas“, - sakė E.Kavaliauskas.

Neatmetamas ir toks variantas, kad E.Spence‘as apskritai nuspręs palikti pusvidutinį svorį ir persikels į aukštesnę svorio kategoriją. Tokiu atveju jam reikėtų atlaisvinti visus turimus pasaulio čempiono diržus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROPOS FUTBOLO ČEMPIONATAS - EURO 2024