Tautietį gyręs E.Kavaliauskas: „Norėčiau pamatyti, kaip Stanionis nugali Spence‘ą“ (4)

2022.10.28 19:03
Egidijus Kavaliauskas ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

Egidijus Kavaliauskas ir Eimantas Stanionis | Instagram.com nuotr

 Prieš kurį laiką buvo skelbta, kad pusvidutinio svorio kategorija pagaliau turėtų sulaukti neginčijamo pasaulio čempiono ir amerikiečiai Terence‘as Crawfordas ir Errolas Spence‘as iš esmės susitarė dėl kovos detalių. Visgi, praėjusį penktadienį paaiškėjo, kad T.Crawfordas (38-0, 29 nokautai) gruodžio 10-ą dieną susikaus su Davidu Avanesyanu (29-3, 17 nokautų), kurį dar 2018 m. techniniu nokautu nugalėjo Egidijus Kavaliauskas.

Lietuvis, kovojęs tiek su T.Crawfordu, tiek su D.Avanesyanu, pasidalino savo prognozėmis apie tai, kaip ši kova galėtų baigtis.

„Manau, kad Crawfordas laimės kovą anksčiau laiko. Avanesyanas turbūt turės keletą neblogų raundų kovos pradžioje. Jis nėra prastas boksininkas. Jis turi kovotojo širdį ir šitoje kovoje atiduos visas jėgas, tačiau vis tiek manau, kad Crawfordas baigs kovą anksčiau laiko. Crawfordas yra protingas vyrukas. Jis raundas po raundo tave alina, pasižymi aukštu bokso intelektu ir labai protingai elgiasi ringe. Net jei jis pralaimi porą pirmųjų kovos raundų, tai nieko nereiškia. Per tą laiką jis tave išstudijuoja, supranta tavo kovos stilių ir planą bei pastebi spragas. Vėlesniuose raunduose jis pasinaudoja tavo klaidomis ir taip laimi kova. Crawfordas išties yra didis čempionas“, - „Esnews“ pasakojo E.Kavaliauskas.

Jei T.Crawfordas jau gali ruoštis kitai kovai, tai E.Spence‘o ateitis lieka neaiški. Kovų su juo reikalauja Keithas Thurmanas, Jarronas Ennisas ir Eimantas Stanionis. Iš šios trijulės ilgiausiai savojo šanso laukia E.Stanionis ir E.Kavaliauskas pažymi, jog norėtų, kad tautietis gautų progą kautis su E.Spence‘u.

„Tikiuosi, kad ta kova bus paskelbta. Mane tokia kova labai domintų. Norėčiau pamatyti, kaip Stanionis nugali Spence‘ą. Jis mano tautietis. Jis jaunas, kietas ir labai stiprus vyrukas“, - sakė E.Kavaliauskas.

Neatmetamas ir toks variantas, kad E.Spence‘as apskritai nuspręs palikti pusvidutinį svorį ir persikels į aukštesnę svorio kategoriją. Tokiu atveju jam reikėtų atlaisvinti visus turimus pasaulio čempiono diržus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
2022 11 26 23:04
+11
GOAT yra GOAT daro ką ir privalo bei ištempia Argentina šitose lotynų Amerikos 90 minučių snukių daužymo varžybose ir drąsiai galima teigti, kovos ir atsidavimo aikštėje prasme čia buvo čempionato rungtynės. Na ką, Argentina dabar turėtų šiek tiek atsispirti ir įkvėpti laisviau, realiai su Lenkija gal ir lygių užtektų, nes Argentinai netiktų tik Arabijos pergalė prieš Meksiką. Lygios ir Meksikos pergalė mažiau nei 3 golų skirtumu irgi tiktu, bet su Lenkais įtariu Argentinai bus lengviau, nes dabar nusiimta tiesiog nemaža našta ir jau jie gerokai tvirčiau psichologiškai jausis, tad viskas turėtų Argentinai šitoje karštoje grupėje panašu baigtis geruoju.
2022 11 26 23:03
+9
Kas galėjo pagalvoti, kad po dviejų turų Lenkija šioje grupėje turės geriausią padėtį. Argentinos laukia susitikimas su lenkais ir nemanau kad lengva bus. Saudo Arabija su Meksika ir ką iš dviejų Saudo Arabijos varžybų matėme, tai jie gali dar vieną sensaciją išrašyti ir Meksikai. Vienu žodžiu, tai šioje grupėje niekas dar neaišku...
2022 11 26 23:20
+7
Hahahahahaha. Geras tu artistas. Eik pasmaukyk pries tapina , nes jau spaudzia tau bakuze matau ;D
2022 11 26 08:41
+5
Šį kart, tai tikrai galima didžiuotis Žalgiriu, parodė jie charakterį. Praktiškai visas varžybas atsilikinėdami, sugebėjo susiimti ir išlyginti, o vėliau persverti rezultatą.
Žalgiris toliau tildo kritikus, toliau išlieka šeštas ir atkrintamųjų zonoje...
2022 11 26 14:56
+4
Palaikysiu lenkus ir tikiu jų pergale. Saudo Arabijos pergalė prieš Argentiną nemanau, kad kažką reiškia, jiems ten tiesiog pasisekė, argentiniečiams buvo juoda diena, jie nebuvo nusiteikę tinkamai,ar dar kokios priežastys. Šiandien manau viskas stos į savo vietas ir lenkai parodys ką gali.