Adelis Taarabtas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Adelis Taarabtas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Londono „Queens Park Rangers“ klubo saugas Adelis Taarabtas šiuo metu nuomos pagrindai rungtyniauja „Milan“ ekipoje ir tikisi, jog pasibaigus sezonui, su juo bus pasirašytas ilgalaikis kontraktas ir jis liks Italijoje.

Marokietis pirmąją šio sezono dalį taip pat nuomos pagrindais praleido Londono „Fulham“ komandoje, tačiau praėjusios žiemos perėjimų lango metu saugas sugebėjo įtikinti QPR klubą leisti jam savo jėgas išbandyti „Serie A“ čempionate.

A.Taarabtas atvykęs į Clarence`o Seedorfo auklėtinių gretas sužibėjo visai kitomis spalvomis ir dabar saugas tikisi, kad jo „iššvaistytas“ laikas Anglijoje jau praeitis bei jis galės tęsti savo tobulėjimą su naujais savo komandos draugais dar daug metų.

„Negalima net lyginti kur aš buvau ir kur dabar rungtyniauju. „Milan“ yra puikus klubas ir aš puikiai jame prisitaikiau. Su „Rossoneri“ yra puikios galimybės man parodyti visas savo geriausias savybes. Tiesa, kad mano pirmos varžybos čia buvo daug žadančios, tačiau turiu neapsileisti ir toliau tęsti savo darbą“, – pasakojo QPR ekipai priklausantis futbolininkas.

„Būdamas „Milan“ komandoje aš sužydėjau ir tai parodau aikštėje. Esu laimingas „Milan“ ekipoje ir stengsiuosi čia likti kiek įmanoma ilgiau. Galiu pasakyti, kad iššvaisčiau du ar tris savo karjeros metus būdamas QPR klube. Per tą laiką komanda nei trupučio nepatobulėjo. Žmonės mane teisia už mano elgesį už aikštės ribų. Nesakau, kad nepridirbu nesąmonių, tačiau žmonių reakcijos yra šiek tiek išpūstos. Tikiuosi, kad Italijoje mane teis tik už mano veiksmus aikštelėje.“

„Milan“ klube žiūri į žaidėjus, tokius kaip Kaka, kuris yra tiesiog nuostabus. „Ballon d`Or“ prizo laimėtojas ir tikras profesionalas. Kai rungtyniauji greta tokių futbolininkų kaip jis ir Balotelli, stengiesi dirbti dar stipriau. Būdamas šalia tokio kalibro profesionalų, aš patobulėsiu dar labiau“, – užbaigė A.Taarabtas.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City