-

41 taško trigubą dublį atlikęs L.Dončičius prieš „Nets“ laimėjo po pratęsimo

2022.10.28 07:43
Dončičius | Scanpix nuotr.

Dramatišką pergalę po pratęsimo NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ komanda. Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 129:125 (30:23, 31:36, 29:25, 22:28, 17:13) palaužė Bruklino „Nets“ klubą.

Luka Dončičius nugalėtojų gretose buvo nesulaikomas ir atliko 41 taško trigubą dublį. Slovėnas per 40 minučių pelnė 41 taškus (12/22 dvit., 2/6 trit., 11/13 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 5 klaidas ir prasižengė 2 kartus.

Pralaimėjusiems Kyrie Irvingas surinko 39 taškus, Kevinas Durantas pelnė 37 taškus, o kitas rezultatyviausas žaidėjas su 10 taškų buvo Royce O'Neale.

Per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų ir rezultatas lygus buvo 13 sykių bei nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo.

Pagrindinio laiko pabaigoje per paskutines 81 sekundes taškus įmetė tik K.Durantas, kurio dėjimas likus beveik devynioms sekundėms lygino rezultatą ir lėmė pratęsimą. Kitoje atakoje pro šalį iš toli metė „Mavericks“ snaiperis Reggie Bullockas.

Pratęsimą Dalaso ekipa pradėjo penkiais taškais iš eilės, o vėliau po Maxi Klebero ir R.Bullocko tritaškių svečiai pirmavo 123:114.

Likus 16 sekundžių „Nets“ buvo priartėjusi iki trijų taškų, bet baudos metimą kitoje atakoje pataikė R.Bullockas ir svečiai pergalės nepaleido.

„Mavericks“: Luka Dončičius 41 (12/22 dvit., 2/6 trit., 11 atk. kam., 14 rez. perd.), Timas Hardaway 18 (4/8 trit.), Maxi Kleberas 15, Spenceras Dinwiddie 11, Christianas Woodas 11 (6 atk. kam.), Joshas Greenas 10, Reggie Bullockas 9 (2/6 trit.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 39 (9/17 dvit., 5/14 trit., 7 atk. kam., 4 blk.), Kevinas Durantas 37 (10/16 dvit.), Royce O'Neale 10 (2/8 trit., 7 atk. kam.), Davidas Duke 10, Benas Simmonsas 7 (8 atk. kam.), Nic Claxtonas 7 (6 atk. kam.), Yuta Watanabe 6.